Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ice-T kérdése:

Szerintetek, ha egy lány azt mondja nem szerelmes beléd, de barátként nagyon szeret, abból még lehet szerelem?

Figyelt kérdés
A kérdésre én is hamar rávágnám, hogy nem hiszem, de megpróbálom pár mondatban röviden leírni mi is történt velem. Kb 1,5 éve megtetszettem egy lánynak, tulajdonképpen ő is nekem, bár szerelmet nem éreztem eleinte. Ő össze akart velem jönni. Össze is jöttünk. majd kb 1,5 hónap után azt mondta ne haragudjak de nem szerelmes belém, de amúgy nagyon kedvel, de nem szerelmes és szakítsunk. Én eddigre már nagyon szerettem őt és sajnos azóta is. Mint kiderült visszament a volt palijához akivel 5 éve együtt voltak már előttem. A mi kapcsolatunk itt nem szakadt meg, folyamatosan kereste a társaságom és mivel elég rosszul bánt vele ez az ember így nagyon ki volt borulva és nekem sírta el a problémáit. Én bíztam benne, hogy ha otthagyja visszajön hozzám, de nem így lett, összejött kb 1 éve egy másik emberrel aki szintén nem sokat törődik vele és megint csak kivan, de még mindig fel hívogat és azt is mondta nem szeretné megszakítani velem a kapcsolatot mert az egyik legjobb barátjaként szeret engem. Azt is mondta, hogy sokat gondolkodott kettőnkön és sajnálja ,hogy nem belém szerelmes mert tudja ,hogy én jól bánnék vele. Én nemsokára elmegyek külföldre melózni és mondtam neki, jöjjön ki velem. Erre azt mondta ezt ő már 98%-ban eldöntötte, hogy nem akar velem összejönni. És nem akar hitegetni. Lehet ebből még szerelem, vagy nem? Én soha nem szerettem még így lányt mint őt és nagyon szeretném visszakapni!
2012. febr. 9. 00:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem hiszem. Amúgy mi baja veled? mi hiányzik?
2012. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, hogy mi a baja velem ezt még ő sem tudja megmondani. Igazából semmi, azt mondta eddig én bántam a legjobban vele a barátai közül és sajnálja ,hogy nem szerelmes belém. Azt is mondta én mint férfi jobban nézek ki mint a mostani barátja, de nem érez szerelmet.
2012. febr. 9. 00:16
 3/22 anonim ***** válasza:
érezd magad friendzone-olva. onann nincs feljebb jutás !
2012. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát egyébként én sem nagyon hiszem azt, hogy még visszajön hozzám. De akkor miért mondja azt, hogy 98%-ban eldöntötte? Miért nem 100? Én még ilyen helyzetben soha nem voltam. Ja és azt sem értem, hogy akkor miért dicsér engem annyit? Engem ennyit még lány nem dicsért mint ő.
2012. febr. 9. 00:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Nem tudom a módját, de valahogy azt gondolom, hogy nagyon egymáshoz illenétek, csak valami tévedés történhetett.
2012. febr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor még maradt 2% esélyed!
2012. febr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Smacizd le hirtelen és aztán mondd,hogy bocsi, elragadtak az érzelmek, nem is tudom mi ütött belém!


98%-ról egyből lecsökken a visszautasítás 50%-ra. ^^

2012. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én is azt érzem, hogy nagyon egymáshoz illenénk. Ezért nem tudom elfelejteni már lassan 2 éve. Tényleg nem tudom mi a baj, az már nekem is eszembe jutott, hogy talán csak simán meg kéne megint csókolnom és megváltozna véleménye. De az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy az tetszene neki. Múltkor pl elmentünk sétálgatni, aztán beültünk egy bárba és hajnalig iszogattunk. Másnap azt mondta, hogy nagyon lovagiasan viselkedtem, hogy nem használtam ki az alkalmat, hogy ivott és nem próbálkoztam nála csak meghallgattam a problémáit. Azt is mondta, hogy az nem tetszett volna neki ha próbálkozok valamivel. Most ezek után erre már nem tudok mit mondani, tényleg szeretném visszaszerezni, de bunkó sem akarok hozzá lenni, én tisztelem őt. Minden esetre én pár hónap múlva már nem ebben az országban fogok élni, és haza biztos nem jövök egy nő miatt se, max ő jöhet utánam ha akar.
2012. febr. 9. 02:35
 9/22 anonim ***** válasza:

jaj. ez a tipikus "cserejátékos" zóna.

ha már elviselhetetlenül nyűglődik a k.öcsög palija mellett, kell valaki, akinek elsírhatja a bánatát és odaadóan meghallgatja - igen, egy barát, aki legyen fiúból, mert azok jobban értenek a pasik lelkéhez.

nem akarja ő ezt a "problémát" megoldani, csak elsírni, hogy megkönnyebbüljön. utána, ha ez megtörtént, szalad vissza a barátjához és újra elviseli, mert őt szereti (sajnos).

téged is bír, de azért tartott eddig mert gondolta ha végleg szakít a mostani, legyen valaki, ne legyen egyedül.

de most, amint úgy látszik hogy minden oké, már 98%-ban nincs esélyed.

érted? akkor lenne, ha ez az állat dobná. de akkor sem szerelemből, hanem mert a csajok többsége mindenáron ragaszkodna valakihez, kell a bújás, valaki aki meghallgatja a bajait, stb.

ha szeretne, már rég ott hagyta volna érted a fazont.

de ne legyen igazam

2012. febr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

egyébként...azért dicsér folyamat, nehogy magadat érezd hibásnak, kevésbé jónak, hogy ne menjen szét az önbizalmad.

lehet hogy te sokkal jobb vagy mint a msáik, külsőleg, belsőleg.

nem ez számít. tényleg van nagyon-nagyon sok rendes, jó srác és ott rontják el hogy egyszerűen nem akarják elfogadni, megérteni hogy nem mindig az kell a nőnek hogy bármikor nyavajog, azonnal odarohanjon és mindig "kéznél legyen". hogy izgalmasabb, ha néha neki is programja van amit inkább nem mond le egy vele töltött óráért lelki szemetesként funkcionálva.

érdekesebb ha nem mindig az a kedves, tündér valaki, akiből emiatt automatice csak barát marad.

ott rontják el hogy a csaj pszichológusává válnak.

nehéz ezt egyensúlyban tartani, tényleg vékony a határ.

ő pont azért marad szerelmes abba a srácba, mert az nem mindig jó hozzá.

hiába szidják a nőket, hát a legtöbb ilyen. nem mondom hogy ez jó, de több arra érdemes pasinak lenne párja, ha figyelnének arra hogy a nő is szeret vadászni, neki is izgalmas ha a pasi eltűnik, nem mindig elérhető stb.

2012. febr. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!