Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kiakadt és kiabált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kiakadt és kiabált velem, mert megkérdeztem tervez-e hétvégén edzeni. Tanács?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk.

Ő 9től 6-ig irodában ül egész nap, én a szakmai gyakorlatom csináltam ősszel és télen home officeban, most államvizsgázok január végén és munkát keresek.

Telefonon beszéltünk, és hogy legyen miről beszélni, megkérdeztem tervez-e hétvégén edzeni (én heti 5-6 alkalommal futok, duatlonozok és gyúrok, elég kisportolt vagyok). Erre irtózatosan elkezdett hisztizni,kiabált, hogy én otthon ülök egész nap, és amúgy is milyen szar az étrendem, mert gyakran eszek tésztaféléket, hogy merészelem őt folyton ezzel nyaggatni. Azt sérelmezte, hogy folyton ezt megkérdezgetem tőle, ami nem igaz, csak hétvégi napokon megszoktam kérdezni, mert az élet fontos részének tartom.


Tökéletes, sportos alakja van egyébként, és ezt ő is tudja magáról, nem ilyen irányú célzás volt.


Konkrét kérdés nincs, nem tudom ilyenkor mi van. Hülye vagyok hogy ezt kérdezem? Picit erős reakciója volt.


2021. jan. 8. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Kellemetlen, mert most látom van egy másik, hasonló kérdés ami eléggé pejoratívan beszél egy nőről. Semmi közöm ahhoz a kérdéshez természetesen.
2021. jan. 8. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

"csak hétvégi napokon megszoktam kérdezni, mert az élet fontos részének tartom"


Ő meg nem. Ha rendszeresen kérdezgeted, akkor azt érezheti számonkérésnek.

Este beszéljétek meg, hogy te nem akartad cseszegetni, ő meg talán más okok miatt feszült volt. Aztán beszéljétek meg, hogy ezután annyit edz, amennyi jólesik, és ha te kérdezed, az semmiképpen sem számon kérés.

2021. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jogosan érezheti számonkérésnek, ha minden hétvégén ezzel nyaggatod. Csatlakozom a ketteshez, beszéljétek meg higgadtan.
2021. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne kérdezgesd. Majd ha akar edzeni, akkor mondja, tök felesleges rákérdezi ha őt ez idegesíti. Nem egy kisgyerek, akitől utazás előtt meg kell kérdezni, hogy el kell-e mennie pisilni.
2021. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te az élet fontos részének tartod. Ő láthatóan nem. Hagyd békén! Ha vki kényszeresen kérdezget vkit, aki láthatóan nem mutat érdeklődést a dolog iránt, arról könnyen kialakulhat a másik szemében egy negatív kép - basáskodó, passzív-agresszív, mániás. Döntse már el ő, hogy akar-e edzeni vagy nem, könyörgöm. Nem a fiad/lányod.
2021. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hagyom még 1 órát és utána elnézést kérek tőle, és a későbbiekben békén hagyom ezzel.
2021. jan. 8. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Belinkeled a másik kérdést légyszi?
2021. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!