Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért látok minden nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok minden nőbe potenciális ellenfelet? Miért szorít a gyomrom ha csak belegondolok, hogy párom pl. nőkkel dolgozik együtt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok hinni az emberi jóságban, abban, hogy tiszteletben tartják a kapcsolatokat manapság. Szeretem a páromat, ő is szeret engem és mégis folyamatosan rettegek, hogy mikor jön el a nap, amikor elfog hagyni másért, vagy elkezd kötődni máshoz. Nem is tudom, hogy az érzelmi vagy a testi megcsalástól félek jobban. Ez mindigis így volt, soha nem tudtam barátkozni se nőkkel, már suliban se. Informatika szakon végeztem, csak fiú barátaim vannak, akikkel nyilván tisztes távolságot tartunk tekintve, hogy kapcsolatban vagyok (és a legtöbbjük úgyszintén). Régen megkedveltem egy lányt, olyan volt mint én, de úgy hátbaszúrt ő is, hogy teljesen elvesztettem minden hitemet.


Ha párom csak meséli, hogy pl. márciusban Gizikével lesz éjszakás műszakban, már gyomorgörcsöm van. Mi van ha elkezdenek beszélgetni, találnak közös témát? Mi van ha párom megkedveli és elkezd hozzá kötődni?


Egyszerűen rettegek. Jobban mint bármi mástól. Pedig nem ad rá okot, soha.


23L


2021. jan. 8. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

te sem csinálnál semmit a férfikollégáiddal. a legtöbb embernek vannak ellenkező nemű kollégái, sokszor barátai is, mégis boldogan megvannak a saját párjukkal. aki pedig megcsalásra hajlik, annak előbb-utóbb úgyis adódni fog olyan alkalom, ahol meg is teheti, nem kell hozzá éjszakai műszak a Gizikével.

egyébként pedig megcsalás nélkül is ezerféle módon véget érhet egy-egy kapcsolat. ilyen az élet, semmiről nem veheted készpénznek, hogy örök időkig tartani fog (de azért lehet benne bízni, hogy sokáig :) )

2021. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert saját magadban vagy bizonytalan!

Ha egyedül nem tudsz ezzel megbirkózni segít a pszichológus, felesleges magad és a kapcsolatod mérgezni ilyesmivel.

2021. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem is más nőkben kell megbíznod, meg abban, hogy tiszteletben tartják-e a pasid kapcsolatát. Akinek kell a pasid, azt lehet, hogy nem fogja érdekelni, hogy kapcsolatban van. A párodban kéne bíznod és magadban. Önbizalmat kéne építened, mert oka van annak, hogy a párod veled van és nem mással.
2021. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Más nőknek nem kell tiszteletben tartania a ti kapcsolatotokat. A párodnak kell tiszteletben tartania téged. Hogyan szúrt hátba az a lány, akit megkedveltél? Lehet azt is te vitted túlzásba.
2021. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Mi ez az össze vissza pontozás?

Egyértelmű, hogy egy kapcsolat a másikhoz való bizalmon múlik, épp önértékelésű ember el sem kezd Gizikéken gondolkozni. Ha valami megromlik nem egy harmadik a hibás. Szedd össze magad, és ha nem ad rá okot, akkor ne légy féltékeny!

2021. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Bevonzod ha folyamatosan ezen kattogsz!

A rosszat én is mindíg bevonzottam, azóta terelem a gondolataim pozitív irányba,vagy elfoglalom magam hogy ne járjon az agyam.

2021. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így fogod más nő karjaiba kergetni.
2021. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy Veled van, Téged szeret, ezért Gizikére nagy ívben fütyül majd.
2021. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!