Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Potenciális zavarok, és rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potenciális zavarok, és rossz hangulat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos ez a helyzet. A vőlegényemnek az elmúlt fél évben merevedési zavarai lettek. Nem tudom mit tegyek. Szerelmes vagyok belé, kiegészítjük egymást, de nem áltatom magam: nem tudnék szex nélkül élni, mással keptelen lennék szexelni, mert őt szeretem, őt kívánom, de vele nem lehet. Az orvosok semmi biztatót nem mondtak, nem találják az okát. A potencia növelők olykor hatásosak, de nincs semmi spontán, semmi izgalmas, készülni kell rá. :( Nagyon el vagyok keseredve. Aggódom a kapcsolatunkért, sokat idegeskedik, néha goromba lett, én is frusztrált vagyok, félek, hogy rámegy az egész emiatt az állandó rossz hangulat miatt, félek, hogy ha rámegy, akkor mi lesz Vele. 2x borultam ki fél év alatt, amúgy minden kudarcos próbálkozás után masszíroztam, tereltem a témát, beszélgettem vele, nem sajnáltam, csak jófej voltam és megértő, de ez kezd kicsit nehéz lenni, és ezt szerintem ő is érzi rajtam, és félek, hogy mit hoz a jövő. Nem akarom elhagyni, de ha a szexhiány és ez a feszült, fullasztó hangulat megmarad, rá fog menni a kapcsolatunk idővel. 30 és 31 évesek vagyunk.
2018. jan. 5. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy titokban meleg.
2018. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Voltam így, nekem ráment a kapcsolat több éves szenvedés után.


Őszintén, most azonnal szembesítsd azzal a rohadt ténnyel, hogy nem áll fel a farka és ez köztetek igen komoly problémát okoz. Szeretnél segíteni, ezért érdemes lenne rögtön két lépcsőben gondolkozni, egyfelől szervi másfelől lelki okokat keresve, szexuál pszichológuson keresztül.


Ha akármelyikre húzza a száját, hisztizik, vagy sajnáltatja a férfiúi hiúságát, garantálom neked, hogy lehúzhatod a klotyón a kapcsolatot. Ez nem elnézhető kis baki, és magától nem fog megoldódni. Egos hisztinek pedig itt nincs helye.

2018. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A "potenciális" azt jelenti, hogy lehetséges. Te "potenciazavart" akartál írni.
2018. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem változik a helyzet, arra rámegy a kapcsolatotok. Olyan pedig nincs, hogy az orvosok sem találják az okát a dolognak! Ha szervi elváltozásnincs, akkor kezeltesse a pszichéjét!
2018. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha nem találtok rá valami megoldást, akkor ez így nem fog sokáig tartani. Menjen el több orvoshoz is,több szem többet lát...
2018. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
potenciális zavarok vannak? villanyszerelő vagy mi?
2018. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!