Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Együtt élünk és mind a ketten érezzük hogy nagyon rohamosan romlik viszont nem tudjuk hogyan bírnank helyre hozni sokat gepezik én pedig olyankor telefonzok de oda is szoktam ülni hogy vele legyek a szüleimmel egy fedél alatt élünk és nem jó velük a kapcsolatunk ami meg valószínűleg rá tesz volt egy időszak amikor nem úgy csókolt mint régen most pedig elmondása szerint én és nem tudom mit tegyek mivel szeretjük egymást de mégis ha simogatom pihenés közben zavarja és régebben nem zavarta hasonló kis dolgok vannak viszont nagyon összegyűltek és nem akarjuk egymást elveszíteni
2021. jan. 9. 01:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Valamint úgy érzem hogy nem tudom boldoggá tenni pl mellettem kevesebbet nevet mint játék közben és rosszul esik vagy amikor osszeveszünk úgy érzem hogy nm akarja megbeszélni már
2021. jan. 9. 01:17
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmagyaraztam neki mit erzek, mire van szuksegem tole, hogy jobban legyek, mivel tudna tamogatni, de nem erti vagy nem hallja meg. Nagyon sokszor megbant, olyan kijelentesei vannak, hogy nem igaz.
2021. jan. 9. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha problémák négyszemközti megbeszélése nem megy és fontosnak érzitek a párkapcsolatot, párterapeuta segítségét is lehet kérni.
2021. jan. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért akarod megmenteni?
2021. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hajnal 3 órakor nem arra figyeltem hogy mit írok helyesen :) + a telefon javít is ha írok valamit
2021. jan. 9. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Ennek így semmi értelme. A mondatvégi írásjeleket azért kitehetnéd, ha már a vesszők nem mennek.
2021. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ezen megmenteni? Vergődhetsz, de egy kapcsolathoz KÉT ember kell, te, egyedül kevés leszel hozzá.
2021. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdésed a megmenthetőségről szolt,én arra fogok valaszolni.

Minden félnótas tud szakítani.Ahhoz nem kell gondolkodni ,és még csak dolgozni se kell érte.Ha valaminek értéke van,azért az ember megdolgozik,tesz valamit érte,és nem csak nemes egyszerűséggel megválik tőle!

Ha nincs értéke,akkor meg kidobja,es néz másikat.


Szval először is az egymással töltött időt kéne meghosszabítani.Ugyértve ,hogy nincs külön számítógépezés meg telefon ba..tatás.Mert az nem együtt töltött idő,hanem max egy légtérben töltött idő.

Ez majdnem olyan ,mint amikor az orvosi rendelőben együtt vagy emberekkel.Mindenki egymasmellett ül,együtt vanak ugyan,de kb mindenki lexaraja a másik baját,csak a magáéval foglalkozik.


Közös programokat kell kialakítani.Ilyenkor az ember őnkentelenül is bevonódik beszélgetésekbe,es közös élménnyé válnak dokgok.Minden kapcsolatnak vannak hullamvölgyei.Ha ezeket jol kezelitek,akkor hosszantartó,harmonikus együttlétnek néztek elébe.A megszokás,az egyhangúságból kell kizökkenni.

2021. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm ezt a választ ^^
2021. jan. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!