Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Két hónapja van párom.

Neki van egy legjobb lánybarátnője,akinek szintén van párja. Ha együtt vagyok a párommal, és a csaj valamit ír neki, akkor egyből rohan a csajhoz. Nem érdekli, hogy éppen velem van.

Nekem ez nagyon rosszul esik. Tudom hogy barátok, meg azt is hogy a csajnak van párja, de páromnak mindig a csaj lesz a legfontosabb azt vettem észre.

Engem ez zavar, szóvá tettem neki már sokszor, de azt mondja hogy nincs okom féltékenynek lenni.

Nem vagyok féltékeny, egyszerűen csak zavar az egész amit csinálnak.

Tegnap összevesztek a csajjal, barátommal meg elkellett mennem bevásárolni a csajnak mindenfélét ami a csaj kedvence. Nagyon nem esett jól, de elfogadtam.

Én soha semmit nem kaptam még tőle, bár nem is igénylem.

Ezután hazamentünk, és megkért hogy menjek el egy kicsit mert jön a csaj. Két órán keresztül együtt volt a csajjal, rendelt neki kaját, engem meg le se tojt csak amikor elment a csaj.

Ahányszor leakarom zárni az egészet, azzal jön, hogy öngyilkos lesz mert szeret engem és én vagyok a szerelme. Ezért nem merek lépni. Belőlem teljesen eltűnt már a szerelem, kényszerből tűröm az egészet, mert nem akarom hogy kárt tegyen magában.

Ti hogyan zárnátok ezt le?

24N / 23F ( a legjobb barátnő 20N )


2021. jan. 9. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a legjobb barátnőnek, hogy most már az ő gondja. Ha úgyis miatta, vagyis a kettejük kapcsolata miatt lehetetlenedett el az egész, akkor foglalkozzon vele ő.
2021. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány évesek vagytok, de én szólnék az anyukájának. Elmondanám neki, hogy szakítani akarok, de olyanokat mond, hogy kárt tesz magában, szeretném megkérni, hogy figyeljen oda rá.

Egyébként, ha megteszi, az nem a te hibád lenne. Azt mondja, ne hagyd el, mert annyira szeret, hogy öngyilkos lesz, mégsem tesz semmit azért, hogy ne tedd meg. Továbbra is csinálja, ami zavar téged. Az ilyen kutya csak ugat, de nem harap. Csak zsarol, esze ágában sincs megtenni.

2021. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom a korotokat. Simán bevonnám az anyját.
2021. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elküldi a barátnőjét, hogy a csajjal lehessen, ezt nem hiszem el..

Te meg mikor végeztek, vissza méssz, mintha minden oké lenne

2021. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy ez nem barátság. Az lehet, hogy nem dugnak, oda még nem jutottak el vagy nem tudatosult bennük, hogy mit éreznek egymás iránt de lagalabbis a párod az tuti oda van a csajért. Szóval nem te vagy a legfontosabb az bistos. Csak kérdezem, hogy fordítva is elfogadná, hogy ő mmenjen el, hogy te kettesben maradhass egy másik pasival? Nos ha igen akkor nem szeret olyan hú de nagyon.

Szakítani meg simán tudsz. Megmondod neki és nem is kell magyarázkodni, minek már századszor. És mivel felnőtt hát azt csinál amit akar, nem a te felelősséged. Vagy hívja fel a barátnőt, hogy öntsön bele lelket, hisz vele úgyis jobban megertik egymást.

Egy szó mint száz, ne törődj vele mi lesz ezután. Az nem a te dolgod. Vagy most már életed végéig nem szakithatsz bármi történne mert akkor mi lesz vele?

2021. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog kárt tenni magában, csak érzelmileg zsarol, szólj a csajnak, szüleinek, ők majd megoldják.

Csak annyi a dolgod, hogy nem visszakozol, megmondod, hogy elég volt, ha valóban szeretne nem így viselkedne.

2021. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek mind a 6 válasszal!
2021. jan. 9. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez nem barátság, a csávó minimum szerelmes a csajba, te max alibi vagy.

Vagy nem bír egyedül lenni, azért is fenyegetőzik. Ez csak duma, aki ki akarja nyírni magát, az nem így fenyegetőzik.

Megmondod, hogy "Józsi, ez nem megy, nem leszek tartalékpina" és lelépsz. Utána nem veszed fel neki, nem válaszolsz. Tanulja meg, hogy ilyennek nincs helye egy kapcsolatban.

Te ennél sokkal többet érsz, mint hogy tartalék legyél.

2021. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha megpróbálna zsarolni azonnal! kidobnám, ez épp elég indok hozzá.

Felhívnám az anyját, a másik csajt, hogy ezzel fenyeget, és figyeljenek rá, de engem többé nem látna.


De nyugi, nem fogja kinyírni magát, csak látja, hogy ezzel sakkban tud tartani. Ne légy ostoba, MÁS tetteiért NEM te felelsz, és így csak magadat teszed tönkre.

2021. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki a dolgokat.

Úgy volt hogy találkozunk és majd személyesen megbeszéljük, viszont nem jött el. Az utolsó üzenetre sem reagált már, én meg nem keresem őt. Remélem nem fog keresni soha többé!

2021. jan. 9. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!