Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, akik kapcsolatban voltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, akik kapcsolatban voltatok hazas ferfival es erzelmek is voltak vegul mi volt az a dolog ami erot adott, hogy szakitsatok es tovabb lepjetek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy nem akarok így élni, mindig az utolsó lenni a sorban! Alkalmazkodni, megalkudni, feladni a saját szükségleteimet...
2019. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Én most vagyok ilyenben két hónapja. Nehezen tudom elkèpzelni hogy valaha is szakítsak vele úgyhogy erre én is kívàncsi lennèk.
2019. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Növesszetek gerincet az segít 🤔🙄

Vagy gondoljatok bele a másik nő helyzetébe nektek hogyan esne ez fordítva. Nem utolsó sorban ébredjetek fel mert max dugásra kelletek.. Még úgy is hogy lehazudja a csillagokat.

2019. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Csak szexre kellett. De ti tudjátok.
2019. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
#3-as Ilyen helyzetben szerinted a feleség esetleges érzései mennyit számítanak? Általában nagy büdös nullát.
2019. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Pont ez a baj kedves 5-s..
2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
#3 Tuti, hogy még élvezik is, hogy azt hiszik jobbak, mint a feleség. Ezekben nincs empátia.
2019. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
# 6-7-es Nagyon rosszul gondoljátok, ezen a férjnek kell gondolkodnia, soha nem a harmadik a hibás!
2019. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
😂😂 Persze az a nő nem hibás aki szétteszi a lábát egy nősnek. Bocs legalább a nőnek lenne annyi gerince/tartása, hogy se magát sem más nőtársát nem alázza meg.
2019. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Több,mint tìz éve vagyok vele,volt,hogy majdnem vége lett,de együtt vagyunk.Igazából nem tudom mi kellene hozzá,sok mindenen átmentünk már.Mindenki más eset.
2019. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!