Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértödnétek?

Figyelt kérdés

Párom akart fözni husos kaját. Tv- zett kérdezte nem e vágom fel a zöldséget husit stb. Felvágtam. Mondom mit szeretnél belölle. Kb. Mondta. Hát elkezdtem csinallni. Kijött és közölte ö másképp akarta.


Fenébe. Akkor menjen magának vágni a husit, mindent bele ne engem ugraltasson. Az en fenekem

Körül se kell sürögni ha fözök


2021. jan. 9. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na most ott tartunk hogy javítja ki a kaját a sajat ízlésére, én tv- zek ès kiabál ki miért jöttem ki a konyhából
2021. jan. 9. 19:34
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen semmiségen összevesztek, hogy fogtok problémákat megoldani együtt?
2021. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze most velem morog hogy elrontottam
2021. jan. 9. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ki kért meg rá, hogy elkezdd csinálni a kaját? Te önállósítottad magad, ő csak a kukta szerepét bízta rád, a "légy szíves vágd fel a krumplit és a csirkemellet" kijelentés nem azt jelenti, hogy egyből pincepörköltet főzz belőle, én megértem, miért haragudott meg rád, hogy aztán végül nem úgy/azt főzted a kajából, amit ő elképzelt.


De amúgy ez legyen életetek legnagyobb problémája, teljes szívemből kívánom nektek.

2021. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt joga egyikőtöknek sem megsértődni, de legfőképp nem a srácnak. A konyhazajból, zöldségtisztítás időtartamából tudnia kellett, hogy ezekkel már végeztél és folytattad a főzést. Ki kellett volna mennie, megköszönni az általad elvégzett munkát és főzze ő tovább.

Máskor ne kezdj olyanba, amire nem kért meg, mert ő akarja folytatni. Az viszont számomra logikus, hogy jóhiszeműen folytattad a főzést, amit ő már kifogásolt.

Ez azért nem olyn lényegbe vágó, amin civakodni kellene.

2021. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most kért meg mennek e segiteni. De hogy oszinte legyek nem mentem. Elment a kedvem az egésztöl
2021. jan. 9. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kimentem volna (a békülés jeleként).

Harag haragot, durcáskodás durcáskodást, szeretet szeretetet szül.

Menj ki és segíts neki. Alighanem elutasít (durcáskodás durcáskodást szül).

2021. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia ! Ilyen kis aprosàgon nem érdemes megsértödnöd! Inkàbb nevessél rajta! Minden jòt!
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találjatok ki valamilyen társasjátékot magatoknak!


Közösségi haszon lehetne belőle adományként A VALÓBAN RÁSZORULÓKNAK!


Hány évesek vagytok? Gyermeket nem terveztek mostanában?

2021. jan. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem főzök, cserébe sose kritizálom a kaját, ha nem izlik nem eszem meg és kész.
2021. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!