Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem leszek itthon hétvégén és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszek itthon hétvégén és egy nagy buli lesz és a barátnöm el akar menni, féltsem öt?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan fognak rá hajtani és félek... :(
2008. dec. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És?

Ha szeret téged és te is őt, akkor tökmindegy, ki és mennyien hajtanak rá, mindenkit el fog hajtani, mert TE kellesz neki, nem más.

Ha meg nem ez az eset, akkor inkább derüljön ki korán, hogy minél hamarabb kereshesd tovább azt, akiben valóban megbízhatsz, semmint később, esetleg házasság után, gyerekekkel, stb.


Én pl. soha nem voltam féltékeny egy barátnőmre se (összesen három volt), épp e mentalitás miatt. Nem is csaltak meg; miután az első kettővel vége lett, egy darabig még tartottam velük a kapcsolatot amúgy barátilag, és megbizonyosodhattam róla, hogy nem volt "talonban" senkijük, utána jó ideig nem is lett barátjuk (amikor aztán lett, azt el is mondták), tehát nem azért lett vége, mert elcsábultak, hanem egyszerűen mert időközben megváltoztak az érzések.

A harmadikkal már több éve együtt élünk, házasok vagyunk; rá se vagyok féltékeny, ő se rám, épp azért, mert tudjuk, hogy mi kellünk egymásnak, nem más.


Ilyen egyszerű.

2008. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ez nagyon hasznos volt nekem!
2008. dec. 1. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a bizalom.......
2008. dec. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen; örülök, hogy segíthettem. :) Legjobbakat!
2008. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!