Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm jön hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jön hozzám a hétvégén, szexeltünk már, de tudom, hogy tegnap megjött neki. Mikorra múlik el, hogy lehessen szexelni?

Figyelt kérdés

A fontosabb kérdés: Ilyenkor sokkal ingerlékenyebb? Csak mert az elöbb hívott telon és mindenért lecseszett...áhh. Milyen legyek? Mennyire változik a hangulata ettől?

Csajok válaszát várom! Normális csajokét. Kössz


2011. okt. 6. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak a farkas póz marad. :(
2011. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor a legtöbb nő hisztisebb, fogadd el így.

Barátnőmnek volt már 3 napos menzesze, anyámnak már 8 is, szóval változó.

Holnap NE szexeljetek semmiképp.

2011. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még mindig ott a legjobb barátok, a jobb kezed.
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akadnak, akik menzesz alatt is szexelnek...
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem csinálnám. meg nem is a szex zavar, csak az hogy hisztis, és rideg. Próbálok jófej lenni de...máskor normális, most meg itt lecsesz mindenért.
2011. okt. 6. 19:03
 6/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek 5 napig tart (ettől függetlenül lehet, hogy bnődnek 3 napig vagy akár egy hétig is tarthat).


Valószínűleg feszültebb, idegesebb + még amiatt is stresszel szegény lány, hogy pont megvan neki, amikor találkoztok.


Légy vele kedves és még véletlenül se hozd fel a szex témát, ha ő nem említi. 18L

2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hóvégén a lányok ingerlékenyebbek, ki jobban, ki kevésbé, kinél észre sem lehet venni. Ilyenkor többet nyel a kulturált férfiember, bár vigyázni kell, mert van csaj, aki ezt kihasználja :)


Amúgy, ha a leányzó nem görcsöl, és vágyik a szexre, akkor óvatosan, de hajrá. Gumi, előtte-utána zuhany kötelező, ágyra törölköző ajánlott :)

2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Mivel nem ismerjük a barátnőd ciklusát ezért nem tudjuk, h neki meddig tart, de olyan 3tól 7 napig tarthat elvileg.

És valóban ettől hisztisebb, ilyenkor légy vele megértőbb és hagyd rá a hülyeségeket.

És ne szexeljetek amikor megjön neki. Igen vannak akik ilyenkor is csinálják, de ilyenkor sokkal nagyobb fertőzés veszélynek van kitéve egy lány (még óvszerrel is), az meg a másik, h tök undorító!

25N

2011. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó mikor múlik el. Valakinek 3-4 nap valakinek mint nekem is majdnem 1 hét.

Nekem mielőtt megjön kicsit ingerlékenyebb vagyok, de ez sok nőnél van. Ez a PMS. Olvass utána.

A másik, hogy ha megjön én 3 napig azt sem szeretem ha hozzám érnek....nem hogy szex...áh....Nem! :(


Szavaidból úgy veszem ki, hogy nem rég vagytok együtt....

Nekem ilyenkor a párom fülét is behúzza, mert tudja robbanok. Szóval nagyon megértő!

2011. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megértem, de mi szombattól hétfőig együtt leszünk. 3NAPIG! az azért sok...és valahogy ki kell bírnom, sőt szeretném ha jól érezné magát. Ritkán látjuk egymást, valami azért szeretném ha jutna nekem...ugy hogy rajta bugyi marad. De hisztis, és áhh:( már a kedvem is elment
2011. okt. 6. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!