Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez önző szeretet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önző szeretet? Működhet így?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és jogot tanulok. Rengeteget kell tanulnom és mellette vannak iskola melletti elfoglaltságaim is. Részt veszek egyetemi szervek életében, edzem stb. Nekem ez nagyon fontos és mindig is az volt. Nyáron összejöttem egy sráccal. Nyilván itt még nem volt suli, rajta kívül nem nagyon kellett mással foglalkoznom, kivéve ha dolgoztam. Most hogy megint iskola van, plusz most vizsgaidőszak is, a barátom folyamatosan azon problémázik hogy rá soha nincs időm. Ő ezt az egyetemet egy hülyeségnek tartaj ami csak elveszi a közös időnket és úgy fogja fel ez az oka hogy nem lehetünk eleget együtt. Volt hogy azt akarta, hogy hagyjam ott a sulit és szüljek neki gyereket, de ezt egyből el is vetettem, hogy ilyen biztos nem fog megtörténni mivel nem kis munkával kerültem ide be és maradok is bent. Elmagyaráztam neki, hogy nekem ez mennyire fontos és mennyire szeretem is. De ő azt mondta, hogy inkább élne csóróságban mint boldogtalanul, aztán erre elmagyaráztam azt is hogy ez nem a pénzről szól. De szerinte nagyon rossz tulajdonságom, hogy ennyie célorientált vagyok. Elég sokat veszekedtünk ezek miatt és nagy nehezen egy picit javult a hozzáállása. De még mindig kiakad ha tanulnom kell és nem érek rá vele foglalkozni, főleg nem vizsgaidőszakban. Szerintem ez nagyon önző szertetet és ezt már neki is elmondtam de mintha sokszor a falnak beszélnék. Látszik rajta tényleg mennyire szeret, de egyszerűen nem bírom elviselni azokat az embereket az életemben akik hátrahúznak, mert szerintem az igazi szertetet az nem lehúz és bekorlátoz hanem épít és felemel. Elgondolkodtam már a szakításon is de tényleg bennem van hogy amúgy tényleg szeret és megcsalni se csalna meg. Párkapcsolati dolgokban sokszor elég bizonytalan tudok lenni, ezért is érdekelne a Ti véleményetek erről a helyzetről. A válaszokat előre is köszönöm :)

20/l



2021. jan. 11. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Az első kérdés az lenne hogy van rá normálisan időd vagy épp hogy szánsz rá valamennyit?Mindig együtt akar lenni veled vagy normális mértékben?Ettől függ hogy mit válaszolok.
2021. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2%
Az fel sem merült hogy nem hátrahuzni akar csak szeretne együtt tölteni időt?
2021. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindig igyekszem vele időt tölteni. Volt hogy hátrébb tettem a vizsgákat hogy vele lehessek amit után jól meg is szívtam. Néha volt hogy itt volt egy hetet egyhuzamban és már úgy viselkedett mintha itt élne, de előre meg se beszélte velem hogy akkor most eddig itt lennék stb. Nem tudom engem már kicsit zavart mert kb már az élő fába is belekötött.
2021. jan. 11. 16:34
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor rossz emberrel vagy ha normálisan töltesz vele időt.Pl hetente.
2021. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyen miatt szakítottunk a pasimmal egy honapja. Mi is nyaron jottunk ossze...

Szinten Joghallgató 21L

2021. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pasast. Mondjuk ha ezt nem mondom, akkor is ez lesz a vege. Tipikus pattern. Te vagy a jo kislany, jol tanulsz, celjaid vannak stb. Aztan talaltal valami fejben egyszerubb, de testi adottsagokkal megaldott, tesztoszterontol tultengo alfat. Nyilvan elkezdett bizseregni a nunid, aztan osszejottel vele. Most meg csodalkozol, hogy a kan egyszeru, mint a faek, es a szexen kivul mas kozos nincs. Se erdeklodes, se ertekrend, se jovokep, se semmi. Meg egy ideig azert elszennvedsz vele ebben az allapotban, aztan majd keritesz egy magadhoz illot. Igaz vele mar nem lesz meg az a falhozb***os szex, de hat istenem. Legalabb nem akar 20 evesen anyava tenni, es a csorosagban kolkot nevelni.
2021. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg kell tudni találni az egészséges egyensúlyt. Viszont nem dobhatod el az álmaidat egy olyan fiú miatt, aki magának akar jót és nem veszi figyelembe, hogy te mit szeretnél. Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy te szeretsz vele lenni, viszont ahhoz, hogy a jövőben azt dolgozd amit szeretnél, ahhoz neked még pár évet tanulnod kell és 20 évesen te még nem tartasz ott,hogy gyereket vállalj. Valamint ha már mindketten dolgozni fogtok, akkor sem tudtok folyamatosan együtt lenni, hisz valamiből meg kell élni. Nagy köztetek a korkülönbség? Lehet az is a probléma háttere, hogy ő már egy felnőttebb kapcsolatot szeretne. Akár felnőttek akár fiatalok vagytok, sajnos nem csak a szerelem a fontos az életben, a karrier is nagy mértékben befolyásolja majd az életed.
2021. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ő fiatalabb nálam egy évvel. Próbáltam már vele egbeszélni arról ami zavar de sokszor mintha a falnak beszélnék. Viszont ő már dolgozik és azt látom rajta hogy tetszik neki hogy a munkatársainak már mind ott a kis feleség, gyerekek és nagyon felnőttnek akar tűnni, miközben belül még csak egy kisfiú.
2021. jan. 11. 17:23
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Az én párkapcsolatom is erre ment rá. Csak az a különbség a te és az én sztorim között ,hogy itt én vagyok abban a helyzetben mint a párod. A barátnőm mindig tanul vagy dolgozik. Rengeteget veszekedtünk/veszekszünk ezen. Jó állása van és az is oké ,hogy tanul de azért ne vigye túlzásba. Engem ez nagyon zavar ha ő szeret engem akkor miért nem tud velem időt tölteni. Én komolyabb dolgokat szeretnék már pl több közös program ,család, ház stb....

Egyszerűen nem értem ha szerettek valakit miért nem tudjátok kimutatni azzal ,hogy néha néha azért szánnátok rá egy “kis” időt. A karrier jó dolog ,de szerintem nem az a minden.

2021. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Próbáld erre rávilágítani. Nem mondom, hogy engedd el, ha szeretitek egymást és mindkét fél megérti a másikat még működhet. Csak sajnos kicsit nehezebb, mert nem egy élethelyzetben vagytok jelenleg így másképp látjátok a dolgokat és más számotokra a prioritás.
2021. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!