Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül vagy nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül vagy nagyon kevés szexel, mondjuk havi egy-két alkalom is működhet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Párom ugy tűnik megunt,azt mondja nincs hozzá kedve pedig fiatal nő.Több mint három eve vunk együtt és nekem elsősorban lelkileg rossz ez a helyzet,hiába élünk együtt mostanában kéthetente van,legutobb is szinte könyörögni kellett két hét után es azota se semmi csak a kifogások,persze,ha hazamegy akkor szol aludjak ott,lenne kedve hozzá

2017. márc. 15. 05:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem működhet. Ezt pasiként mondom.
2017. márc. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked is csak annyira van igényed, akkor igen.

Különben halott ügy az ilyen kapcsolat. Sürgősen nem lesz rá megoldás, lépjél, mert csak szenvedtek mindketten.

2017. márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Beállítottság meg alkalmazkodás kérdése. Működni működik, a kérdés csak, hogy meddig. Rend szerint nem sokáig.

30/f

2017. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Vagy épp más döntögeti az asszonyt. A szexen sok minden múlik, én biztos nem tudnám elfogadni
2017. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nyugi én se... bár most nincs, így kénytelen az ember együtt élni vele. De ha lenne barátnőm nem viselném el.

Ha nem akarná, akkor repülne.

Aztán szarnék rá, hogy azért sír, hogy na megint egy hülye pasi, aki csak a pinámért van velem.

Egy kapcsolat része a szex és ha nincs, akkor kotródás van. Attól még szerethetek valakit, ha ettől függetlenül ki is teszem.

2017. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs más neki,ez biztos,es amugy jol megvunk,veszekedés is ritka,de ha annyira szeret ahogy mondja ha van kedve ha nincs heti egy-két alkalom lehetne,mutassa ki hogy szeret,eljük meg a szerelmet,szeretetet
2017. márc. 15. 09:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha Te jelzed felé hogy lenne rá igényed és lepattint, akkor ott sajnos valami nem stimmel, nem vonzódik hozzád szexuálisan. Megszoktátok egymást, nem balhéztok, elfogadjátok hogy ellaposodott a kapcsolat és kész.

Vállald fel az érzéseidet és közöld vele, hogy ez így Neked nem jó és elhagyod ha nem változtat a hozzáállásán.....nem kell túlragozni a dolgot. Ha nem akar változtatni akkor békességben el kell válni egymástól és nem rabolni tovább egymás idejét. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de ha mindkét fél tesz azért hogy menjen a szekér akkor túl lehet ezen lendülni, ha csak az egyik fél aktív, akkor annak annyi.

2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Mi a férjemmel havi 1-2x vagyunk eggyütt. Neki és nekem is csak ennyire van igényünk. Már rég igy van és nincs ezért veszekedés. Ha neked többre van igényed,olyan valakit kell találj , aki ugyancsak sokszor kivánja. Az jobb ha kényszerből csinálja a barátnőd csak hogy neked jobb legyen?
2017. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem - és a páromnak is - naponta szükségünk van rá.

Ennyi, ha havonta akarná, már nem lennék vele, és ő sem velem.

Persze, nem csak a szex létezik a világon, de igenis fontos dolog.

2017. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Beszeltünk már vele,mondtam legalább heti egy legyen,de nemnagyon van változás,persze fél hogy mi lesz hogy elhagyom,ha továbbra is marad ez a helyzet.
2017. márc. 15. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!