Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon működhet alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon működhet alacsony szintű kémia esetén is egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

kb 1 éve vagyunk együtt, harmincasok vagyunk, én vagyok a nő. a kapcsolatunk bensőséges, őszinte és szeretetteli. De nem érzek mágneses vonzást, és sohasem éreztem iránta. Le tudunk egymással feküdni, ez nem gond, de nem őrülök meg érte. Nem tudok úgy belefeledkezni az együttlétekbe, nem vesztem el az eszem. Mint kiderült, neki sem én vagyok a valaha volt legjobb az ágyban. De nagyon szeret engem.

Nem tudom, mi legyen, nyomaszt ez a kérdés. Nekem már nem sok időm van, hogy gyerekem legyen, és racionális szempontból elég hülyeség lenne szakítani valakivel, akivel harmonikus a kapcsolatom. De valahol bennem van az az érzés, hogy hiányzik a szenvedély.

Nem mintha kísértésnek lennék kitéve, egyáltalán nem.

Ki mit gondol?



2015. okt. 13. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem vagytok szexközpontúak vagy ki tudjátok elégíteni egymást maradéktalanul, akkor akár működhet is. Nekem ez nem lenne elég.
2015. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszont elég lenne :)
2015. okt. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Működik! 25éve!
2015. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem működne.
2015. okt. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem működne nálam és nálad se fog szerintem, ha minden oké lenne, nem éreznéd úgy, hogy valami hiányzik. És lehet most épp nem vagy kitéve kísértésnek, de majd ki leszel.
2015. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éve vagyok a férjemmel, sose éreztem azt a lángoló, lobogó szenvedélyt. Előző kapcsolataimban is csak egyszer, ő volt az egyetlen, aki engem hagyott ott, nem túl szépen....

No de nem ez a lényeg, hanem amikor találkoztam a férjemmel, arra gondoltam, ő az az ember, aki mellett biztonságban érzem, magam, az első olyan férfi az életemben, akinek szívesen szülnék gyereket, aki mellett el tudom képzelni hosszú távon is az életem.

Ez mind szépen be is igazolódott, nagyon jó apa, nagyon jó férj. Lángoló szenvedély azóta sincs.... bevallom, 1-2 éve kezdett el kicsit hiányozni ez, de nem leküzdhetetlen, és ha mérlegre teszem, nem ér annyit, hogy a szenvedély miatt én mást keressek, sokkal több minden van a másik serpenyőben.

Amúgy szerintem az izzó, őrjítő szenvedély is alábbhagy egy idő után, és akkor mit csinálsz, egész életedben a lángoló tüzet hajkurászod?

Persze lehet, szerencséd lesz, és találsz egy olyan férfit, aki lángra is lobbant, és ideális apa, férj és társ is egyben..... de azért jól gondold meg, mielőtt ezt a mostanit a bizonytalan miatt otthagyod.

2015. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Az én házasságom ez miatt ment tönkre 19 év után!

Remélem nem lesz késő nálatok....

2015. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kémia is nagyon fontos a kapcsolatban, és persze a többi is, (jó férj, jó apa legyen, biztonságban érezd magad mellette). A szex - vagy inkább úgy írnám, szeretkezés - is sokkal jobb, ha nem "alacsony szintű" a kémia két ember között, és ha odavagy a másikért.
2015. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Működik, 23 év házasság, két gyermek!
2018. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi a helyzet azóta?
2021. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!