Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő igények- érdemes-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő igények- érdemes-e így kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A barátommal lassan másfél éve együtt vagyunk (én 18 vagyok ő 21). Eleinte minden jó volt, sokat keresett, találkoztunk, a szexel sem volt probléma. De már lassan pár hónapja azt vettem észre, hogy neki már kevésbé van szüksége ezekre a dolgokra, nekem viszont ugyanúgy.

Most ezt úgy értem, régen volt hogy heti 4x is találkoztunk (kb 20 percre lakunk egymástól), ez mostmár csak heti 1 vagy 2. Én szeretnék többet, és volt hogy mondtam is neki, bele is ment, de láttam rajta hogy nem örül neki annyira, mintha ráerőltettem volna...a szexben is egy baj van csak, neki ha találkozunk elég 1x (este), én meg szeretném 2x vagy akár 3x is (mondjuk este, reggel, és napközben). Ezekből több vitánk is volt már, de leginkább az szokott lenni, hogy én szomorú vagyok és hiányolom őt, viszont ő ritkán mondja ezt, szerintem nem is hiányzik neki a közös idő. Hozzá tenném hogy biztosan nincs 3. fél a kapcsolatunkban, bármikor odaadja a telefonját hogy írjak pl xy-nak légyszi, szóval megbízok benne etéren.

Igazából nincs ezzel semmi baj, mert különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Viszont félek hogy csak sérülni fogok ebben a kapcsolatban, de nagyon szeretem őt :( Tudom hogy ezt nekem kell tudni, de szerintetek van esély arra hogy nekem is "lejjebb mennek az igényeim" egy idő után? Mit gondoltok?


2021. jan. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de neki is.

Szóval nem lesz egyszerű.

Esetleg kérdezd meg, hogy volt-e vele valami mostanában. Stressz eléggé el tudja venni az ember kedvét.

2021. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála,hogy mi az oka a kevesebb együtt töltött időnek, miért nem érdeklődik már felőled annyira.. valami biztosan történt. Egy kapcsolat működéséhez 2 ember 'munkája' kell, te hiába tepersz nála ha ő nem törődik már veled úgy
2021. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megunta a kapcsolatot, mar nem tesz bele tobb energiat. Elvan a megszokassal.
2021. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a kapcsolatban ennyi volt. (Én 18 évesen tuti kilépnék belőle a helyedben.)
2021. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!