Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én állok hozzá rosszul szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én állok hozzá rosszul szerintetek a párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyok együtt a párommal. Én vagyok a férfi. Volt nem rég egy kis kihagyásunk mert picit besokalltam, de szeretem. Eltávolodtam a barátaimtól, a hobbimról is lemondtam igazából a munkámon kívül semmi mást nem csinálok amivel okot adhatnék hogy féltékeny legyen. Úgy érzem hogy jelentéktelen dolgok miatt kapok. Kb. Egy filmet nem tudunk megnézni a tvben mert akkor az van hogy én a nőket nézem benne. Vagy ha az utcán megyünk is már félve megyek, vagy munka után elmegyek venni valamit amire megkér és közben mikor elmegyek oda azért kapok mert ott nő dolgozik.

A múltbeli dolgaimat is folyton felhozza hogy én kivel voltam együtt akkor amikor igazából még vele együtt sem voltam nem is ismertük egymást, hasonlítgatja magát az exeimhez, mert én ebbe is be avattam addig nem hagyott beken míg nem meséltem róluk sőt volt hogy már rá is írt egyre. Történeteket sző, hogy kivel miért voltam, ázok jobbak voltak e nála stb. De az ő multbeli dolgairól nem lehet beszélni vagy nem válaszol vagy semmi közöm hozzá vagy csak szűk szavúan válaszol.

Van amikor kedveskedik, máskor elhord mindennek holott tényleg a munkahelyemen kívül sehová nem járok. Próbálok kedveskedni venni olyat amit szeret, amire vágyik olyankor monden jobb érdekes módon.

Én vagyok a rossz ?


2021. jan. 14. 07:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Elég szép nő, ugye? Más aligha magyarázza, hogy miért vagy benne ebben az egészben 2 éve...
2021. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez így nem normális állapot. Durván birtokló a párod. Ez egy toxikus kapcsolat, ezekből sajnos minél előbb érdemes kilépni. A saját érdekedben. Te is tudod, azért írtad ki a kérdést és volt már egy "kihagyásotok". Önértékelési problémái vannak a párodnak, valószínűleg azért ilyen féltékeny. De a barátaidat, hobbidat senki kedvéért, főleg nem birtoklási vágyáért, érzelmi zsarolásáért ne hanyagold el!! Így sosem leszel boldog. Állj a sarkadra! Sok sikert!!! Hány évesek vagytok?
2021. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Szeretem csak sokszor azt hiszem hogy bennem van a hiba.
2021. jan. 14. 07:29
 4/32 A kérdező kommentje:
Én 30 éves ő pedig 33.
2021. jan. 14. 07:30
 5/32 anonim ***** válasza:
26%
Igen te. A legtöbb nő kb ilyen, mint a párod, de helyre kell tenni őket. Ne légy már plüss mókus, állj a sarkadra. Mond meg, h ne bsztasson, mert otthagyod a francba. Ha nem fogad szót, akkor tényleg hagyd ott. 2 nap múlva ott fog toporogni az ajtód előtt.
2021. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Ez a legtöbb nő ilyen duma.....légy szíves hagyjuk már...pff...
2021. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Igen, te vagy a hibás. Tudod, hogy miért? Mert vele vagy...
2021. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos és birtokló. Saját magával van problémája.

Ez nem biztos, hogy évek múltán fog változni, így jobb lesz, ha minél előbb meghúzod a határaidat és elkezded a saját életedet élni.

Volt hobbyd, barátaid, mára kb csak a gyomorgörcs maradt. Teljesen lemondtál magadról, csak azért, hogy neki megfelelj. Közben pedig elveszítetted azt, aki voltál, és egy idő után már a szemében egy papucs leszel, akit irányíthat.

Az ilyen személyiségű embert választás elé kell állítani, vagy dolgozik magán vagy elköszöntök egymástól.

2021. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Nőként mondom, a barátnőd nem normális...ez beteges. Én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban, de ezt ott rontottad el, hogy eddig bírtad.
2021. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmi válság impeachment eljárás kicsiben minden nap... csak megoli szerelmet.. mond ha nincs bizalma feled es kétségei vanak akkor ugyan miert maradnal ott ahol vagy
2021. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!