Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom fél perc alatt elmegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom fél perc alatt elmegy, az ágyban rosszul teljesít, vonzalmam keves, mi lesz így velünk?!

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk egyutt a párommal, egyutt élünk évek ota. Az elején hatalmas szerelem volt es szenvedély. Nincs neki nagy farka sajnos, vagyis nem bántam volna ha nem akkora amekkora de mivel beleszerettem, elfogadtam úgy ahogy van. Nem is ez a fő problémám amúgy... Az elso fel évben még naponta szexeltunk akar többszor is, így annyira nem tűnt fel, plusz tobb ideig bírta a gyakori szex miatt, viszont később egyre jobban zavarni kezdett , hogy 30mp alatt elelvez es nem bírja tovabb... pici túlsúlya is lett ido közben, volt mar sok vitánk ebből hiszen sokszor kertem hogy változtasson ezen hiszen nem tud ugy mozogni sem vagy nagyon leizzad stb, illetve a teljesítményen, de azt mondja, nem tud.... fogyni próbálkozik most talan abban lehet változás de.... szex közben amugy en nem tudok el élvezni, elotte vagy utana szokott Játszani velem de en igy nem izgulok mar fel. mar ahhoz sincs ugy kedvem inkabb magamnak csinálom mikor egyedul vagyok, hiszen attól meg, hogy nem élvezem el közben, élvezem es szeretem a szexet es szükségem van ra... igy a kis méret, a sok felesleg a hasán és a gyors elmenetel mar számomra nagyon vonzalom romboló, jelenleg nem is vonzodom mar hozza szexualisan egyaltlaan... kétségbe vagyok teljesen esve, hiszen mint ember szeretem... de ugy erzem ez te becsapom es atverem főleg hogy ereztem ido közben mar mas iránt szexuális vonzalmat, hozza meg mar kb alig:( hogy ha ez a probléma es itt tart akkor orvosolható vagy szakitas lesz elobb utobb? :( 25N

2020. jún. 17. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom , hogy ennek előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Nem sok értelme van fenntartani így ebben a formában ezt a kapcsolatot.
2020. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Pláne,hogy a kedves párod lesz@rja mi a probléma ahogy nézem.
2020. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen párom, kb 2 percig bírta, ha más pózt próbáltam, pl csak meglovagolni vagy kutya, azonnal lelankadt. Nagyon kiábrándító volt, szakítottam. Nem bántam meg.
2020. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A/ szakitas

B/ szerető

2020. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Bbbbbbbbbbbb
2020. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Tudom le leszek pontozva, de ezt nem hagyhatom ki.

Neked is ugyan annyi időd volt elmenni. 😂

2020. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom nélkül nehéz lesz, mivel változtatni nem akar így ez már így marad. Szexuális életetek is egy szar úgymond. Most ezektől vagy eltekintesz vagy szakitasz.
2020. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, akivel nem jó a szex, az lehet a legjobb barátom, kollégám, akármim, de szexelni azzal fogok, akivel jó a szex.

Ez a 30 mp, meg a nyalás, ujjazás és egyéb segédeszközök az igazi szex szánalmas utánzatai, amennyiben magát a dugást akarják helyettesíteni.

2020. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi lenne.. szétmentek, neked 5 perc múlva lesz egy hasonló pasid, neki meg talán lesz talán nem.
2020. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Eközben a sportoló, egészségesen táplálkozó, az ágyban figyelmes férfiak meg otthon matyiznak. A hájpacni meg maszatolja a 25N. Szép az élet. 🙂
2020. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!