Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ujrakezdést vagy elszakadás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ujrakezdést vagy elszakadást akarok. Ő barátságot! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk. Ő tartani akarja velem a kapcsolatot. Baráti viszonyt szeretne kialakítani köztünk. Nálam viszont az a két opció van, hogy vagy újra kezdjük vagy felejtsük el egymást. Én nem tudok a barátja lenni, mert még szeretem.

És nem bírnám végig nézni, ahogy más nőkkel flörtöl, új barátnője lesz. Ő azt mondja nem lesz neki mostanában senkije, nem akar kapcsolatot. Szerinte ezért is működne a "barátság" köztünk. Fontos vagyok neki, és nem bírná elviselni, ha megromlana a viszonyunk.

Szerintetek kinek kellene engednie? Mi a helyes megoldás?


2011. júl. 3. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Most neki kellene önzetlennek lennie.
2011. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez attól is függ hogy mi miatt szakítottatok.ha te még mindig szereted,akkor lehetne belőle barátság is később ki tudja tán még többet is akar majd tőled tán.
2011. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amig meg szereted jobb is ha nem beszeltek gyakran. Ha mar Te is lezartad magadban akkor lehettek majd baratok. Mondd ezt el neki, meg kell ertenie.
2011. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyet átéltem már, elég hosszú kapcsolat után. Az volt a legjobb, kíméletlen megoldás, ha nem beszéltek, nem találkoztok. Egy idő után enyhülni fog, eleinte nehéz. De a fél aki még szeret, neki rossz lesz látni a másikat. Ha felejteni akar valaki, akkor az teljes erőbedobással tegye, az a legjobb, nem szabad hezitálni, mert csak tovább fog kínozni.
2011. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Velem is volt ilyen.

Nagyon nehezen szakítottunk (tényleg nagy nehezen, mert sok volt az agyalás a dolgon) és azt mondta, hogy ő nagyon szeretett velem lenni, és most is, legyünk barátok.. én megmondtam neki, hogy NEM.

Szerintem ha valaki szakít valakivel, akkor aki szakított, egy picit hagyja a másikat, hogy eltudja kezdeni elfelejteni, nem pedig, hogy még barátok legyenek utána, mert úgy képtelenség felejteni..

Kis idővel, ahogy kerültem őt, egyre jobban jött utánam.. és szakítás után 2 hónappal újra összejöttünk.


A döntés rajtad áll, hogy mi legyen :)

2011. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve folyik a "harc" az exemmel, hogy NEM akarok barátkozni vele. Nem azért, mert még szeretem, hanem egyszerűen nem vagyok olyan típus, aki szakítás után szeret baráti viszonyban maradni. Túl sokat tudunk a másikról. Meg a barátoknak elmesélem pl. mit csinálunk a párommal, most neki hogy meséljek erről? Nekem ez nem megy, és már ezerszer megmondtam neki finoman, keményebben és durván is, hogy nem akarok barátkozni vele.
2012. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!