Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén lakodalomba megyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén lakodalomba megyek. Mennék, de menjek-e? Ott lesz egy olyan "hölgy" akivel soha életemben nem szeretnék találkozni! "a volt szerető" Húzódjak vissza vagy igen is mutassam meg, hogy én vagyok a FELESÉG?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én tudomást sem vennék róla!

Teljesen úgy viselkednék a párommal, mint máskor.

Max. mindent megtennék, hogy gyönyörű legyek! ( fodrász, ruha, kozmetikus ) Érezd jól magad! Ne lássa, hogy feszélyezve érzed magad, de azt se, hogy megjátszod a " nagyasszonyt" !

2008. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze erre én is gondoltam..fodrász, műköröm....

csak hát 15 év különbség...

2008. dec. 2. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon kényes a kérdés. Minden attól függ, hogy mennyire sok önbizalmad van. Függ ugye attól is, hogy a kis liezonról a társaság mennyire tud. Ha igen, akkor készülj fel rá, hogy összesúgnak a hátad mögött. Ha úgy érzed, hogy minden kissebrendűségi érzés nélkül meg tudsz jelenni, akkor húzd ki magad és hajrá. A műkörömnél sokkal fontosabb, hogy sugározd a magabiztosságot, hogy a férjed téged választott és csak téged szeret. Külsőleg pedig, ha hosszú hajad van , akkor fel ne tűzesd kontyba, inkább rakja a fodrász hajcsavarókra és hosszú loknikat varázsoljon neked. A ruhad alja vagy fölseje legyen fekete, a másik darab pedig valami feltűnő színű. Smink visszafogottan természetesen.Nekem ez mindig bejön.
2008. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csípd ki magad és mutasd meg hogy Te nyertél ő pedig csak egy kis k××va aki más férjével ágyba bújik, és amúgy meg sztem neki kellene szégyenkeznie és bujdosnia nem Neked!A férjed hogy áll ehhez a kérdéshez?
2008. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én igenis játszanám a nagyasszonyt. remélem megruháztad mind a kettőt, miután kiderült. igenis menj el, próbáld kihozni a legjobbat, a nőn meg nézz keresztül, vedd levegőnek, ha meg összeér a tekintetek ölj vele. a párodat meg tartsd mindig magad mellett, igenis had lássa ki nyert a végén.
2008. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nem mennek el.de nem gyavasagbol,hanem mert nem szeretném elrontani a lakodalmat egy esetleges balhéval...
2016. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!