Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el kivel találkozik?

Figyelt kérdés
Jogosan vetem fel, hogy de igenis mondja el ki az akivel találkozik? Vagy inkább meg kellene hagynom neki ezt a teret? Többszöri megkérdezés ellenére a válasz csak annyi, hogy egy ismerőssel. Semmit nem tudok, hány éves, hol találkoznak, mióta ismerik egymást, nő vagy férfi... Semmit... Én jogosnak érzem, mivel ő is tudni akarja kivel találkozok, hogy akkor mondja el ő is, főleg ha megkérdezem. Hogy hozzam fel a témát? Nem szeretném érte lebaszni sem, mert nem az a célom, hogy megbántsam.

2021. jan. 16. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Természetes lenne, hogy elmondja. Biztosan nem örülnél a válasznak, ezért hallgat.
2021. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
titkolózik,mert vmire készül.nem egyenes,őszinte....sztem átvernek naivka.
2021. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Bármit mondhat.
2021. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem is azt mondja, hogy kontroll mániás vagyok, hogy folyton kérdezem, hogy kivel találkozik. Elmondja, de sokszor csak veszekedés árán.


Nem csal meg, az fix.


A csillagjegye nyilas, s Nekik sajátosságuk a nagy szabadságerzes , és fenyegetve es megfojtva érzi magát ha "számonkérem". Azt mondta olyan érzés, mmint amikor folyton az anyjának kellett beszámolnia.

Férjem elég zsarnok családból jott, neki tényleg trauma.


Te párodat folyton zavarja, ha megkérdezed kivel találkozik?


Ha nem, csak most, akkor viszont susmutol...

2021. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!