Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jót röhögnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jót röhögnöm kellett volna csak ?

Figyelt kérdés
Jól összevesztünk párommal. Feküdtem az ágyon olvastam erre párom odanyúl a melltartómhoz azt mondja mi van itt zseb? Mert ahogy elfeküdtem elállt a szivacsos melltartó a mellkasomtól. Mondom páromnak milyen zseb ? Azt mondja -akkora a hézag -aztán röhög!!!!!Na most úgy kiakadtam ra, amúgy is egy nőnek kényes pontja a melle! De még neki állt feljebb h ő nem viccelhet / - amúgy is pici cicim van és ezzel szoktam kompenzálni az önbizalmam h szivacsos melltartót hordok/ én baromira nem tudtam vele együtt röhögni de az h be se látja h ezzel megsértett. Szerinte semmi rosszat ő nem mondott! Én vagyok a szar mert velem nem lehet hülyéskedni!!! Ti is viccnek fognátok fel es jót röhögnétek a párotokkal együtt ezen ?
2021. jan. 17. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem vicc lett volna, mégha nem is a legjobb.

Az meg hülyeség, hogy egy nönek "kényes" téma a melle - nekem A-s van, de soha sem jutott eszembe ebböl problémát csinálni, én el tudom fogadni magam.

A probléma veled van, mert olyan akarsz lenni, mint a médiákban látható münök, ahelyett, hogy észrevennéd, a párodnak te kellesz és úgy, ahogy vagy, azaz öt nem zavarja a mellméreted.

2021. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát tuti nem sértődök meg, hanem jót nevetek, aztán alkalomadtán visszavágok.
2021. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a normálisnál érzékenyebb vagy ebben a témában, ő viszont ha ismer, és tudja, hogy ez neked egy fájó pont, akkor nem kellett volna éppen ebből viccet csinálni. Szóval 1-1, azt gondolom.
2021. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ennyire nem kéne kiakadnod, de szerintem ő is egy paraszt. Ha ezt nem fogja fel, akkor kérdezd meg tőle, hogy te is viccelődhetsz-e a farka méretével.
2021. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Nos hiszti helyett az önbizalmaddal kezdhetnél valamit.

Nekem is kicsi a mellem, mi csak röhögünk rajta, és kompenzálás helyett örülök, hogy legalább melltartót nem kell viselnem ;)

2021. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
legkozelebb szurj te is vissza neki. egyebkent nyilvan tudja mekkora a melled, gondolom nem mellyartoban szexeltek. ennek ellenere, szemetseg volt azzal viccelni ami miatt te ilyen bizonytalan vagy magadban, plane ha o is tudja. te viccelj azzal hogy kicsi a farka aztan meglatjuk o mennyire tud nevetni. lazan kell felfogni egy kapcsolatot
2021. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben rögtön odanyúltam volna a pasi lábaközé: és ez mi itt, kölyökvirslicske? :)
2021. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Na itt sincs már messze a menzesz.
2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Sok pasi érzéketken bunkó, csak a visszavágásból ért! Kár megsértődni, csak tedd büntibe! :)
2021. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Ahhoz,hogy viccnek fogd fel olyan érzéketlen kellene lenned,mint a kedves párod.Neked ez érzékeny pont, de kérdeznék valamit,most csinálja ezt először? Mert ha ilyen a természete, akkor már megszoktad volna,és helyre tennéd.
2021. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!