Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők sorozatfüggősége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők sorozatfüggősége miért nem ugyanaz mint pasik számítógépes játék függősége?

Figyelt kérdés

Mert ugye pasikat sokszor éri vád, hogy na már megint azzal az értelmetlen hülyeséggel múlatja az időt.


Míg nőket nem néznek le azért mert mondjuk sorozatokat néznek vagy értelmetlen csevegést folytatnak barátnőikkel.



2021. jan. 17. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

"5. Csak éppen ha a pasi keres 450 et a csaj meg 220 at, akkor a pasi megérdemli h ne már még a napi 10 óra meló után (miközben a csaj 6 ot dolgozott) is még házimunkázzon." 6 óra? Mesélj aranyom, melyik nő dolgozik hat órát? Én eladóként dolgoztam 10 órát, amiben fizikai munka is volt és én folgalkoztam a weboldallal, termékleírásokkal. Mellé jött a két órás utazás naponta. És ez csak eladói munka.

A te fajtád csak cselédet akar, a saját anyját is annak nézi (tudom, öcsém ilyen). Valószínű munka közelében nem voltál még...

2021. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Kettősmérce..
2021. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!