Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden problémára ugyanaz a válasza?

Figyelt kérdés

Nem értem a pasimat, nem tudok kiigazodni rajta, és már nem is érdekel az egész "kapcsolat", pedig szeretem, és elvileg ö is, de nem érzem.

Ha bármit meg akarok vele beszélni, azt nem lehet normálisan, mindig 2szer kell feltenni a kérdést, hogy egyenes választ kapjak. Nagyon nincs még meg az összhang kettönk között, de ö nem is törekszik arra, hogy nekem (is) jó legyen. (Pedig tudja, hogy szerezzen örömet nekem.) Ha azt mondom, nekem ez így nem jó, máshogy szeretném vagy hagyjuk abba, arra mindig ugyanaz a válasza, mint általában mindenre:

Szeretlek, és mindig szeretni foglak, a szívemben vagy...

És ö ezzel elintézi a dolgot.

Szerintetek ezt hogy értelmezzem?


2017. febr. 7. 11:04
 1/2 anonim válasza:
Mondd el neki ugyanezt, és egyébként úgy gondolom hogy azért mondja ezt mindere mert ezzel akarja lezárni a vitát azt akarja hogy végre hagyjad békén és úgy gondolja hogy mondd neked valami szépet akkor abbahagyod a kérdezést, mert nincs kedve megoldani a problémát, elfut előle..szőnyeg alá söprés megy neki. Sajnos ez így hosszútávon nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak, mert a problémákat nem fogod tudni egyedül megoldani, ehhez két ember kell, viszont ha ő ebben nem partner az nem jó jel. Ez olyan mintha anyukáddal veszekszel ő folyton kérdezget te pedig annyit mondasz neki hogy szeretlek anya mindig is szeretni foglak..egyrészt tereled a gondot és nem akarod megoldani. Beszéld ezt meg mindenképp a pároddal, és mondd el neki hogy szeretnéd a vitákat normálisan megbeszélni, nem kell neked a szócséplés.
2017. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. Kicsit kezdem érteni, miért elvált férfi. Nehéz lehetett vele az exének is.

Nem akarok én több idöt pazarolni egy ilyen emberre.

2017. febr. 7. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!