Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elszomorít. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elszomorít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben összeköltöztem a párommal, de engem elszomorít az, hogy én akartam jobban kettőnk közül és általában engem ráz meg jobban ha nem vagyunk együtt eleget, ha esetleg valamilyen oknál fogva szétköltözünk, ha valamiért ritkán találkozunk. A párom sokkal jobban viseli ezt, mintha egyáltalán meg se hatná.

Meg tudom, érzem, hogy kettőnk közül nekem volt fontosabb, hogy legyen egy közös helyünk (ez éppen egy albérlet, nem saját ház, de mindegy) és csak egymáshoz átjárjunk.

Pedig ráadásul most a szülei pár hónapja beköltöztek a házba, ahol addig ő egyedül lakott és mégis ugyanolyan jól érzi magát ott(heteken át elvan ott) mintha velem lenne.

Meg amúgy ha van valami, például kisebb műtéte, akkor inkább menne a szüleihez, mondván, hogy ott vannak a kötszerei meg a háziorvos (ott van egy köpésre) meg ellesz ott, minthogy velem legyen a közös albérletünkben. Azt mondja, hogy de akkor nekem kellene szaladgálnom kötszerekért meg ennivalóért meg mindenért (pont a lába sebes, ezért kellene mindent nekem intézni) és az nem jó, de szerintem meg ha egy pár összeköltözik, azt azért teszik, mert jóban-rosszban együtt tudnak/akarnak lenni és ez nem okoz problémát.


Teljesen elszomorít a hozzáállása. Nekem nem egy ilyen felemás kapcsolat kell, hanem normális. Egy pasi miért költözik össze egy nővel ha ilyen esetben inkább lenne a szüleinél és a nő jobban vágyik az együtt lakásra?

Akkor miért nem mondja a pasi a nőnek, hogy ő erre nem hajlandó, ő nem vágyik erre, neki jó külön lakni?



2021. jan. 17. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a mániája az a ház. Mikor nem laktak ott a szülei, akkor is többször mentem én oda hozzá, mint ő hozzám.

Ősszel ez kevésbé volt rá jellemző, de igazából valamennyire akkor is érződött, hogy nekem fontosabb. Szerintem ő "elvan" az albérletünkben is meg a másik házban is a szüleivel, neki mindegy, hogy hol van, egy ideig itt, egy ideig ott.

Azt tudom, hogy egy saját házra vágyik, ami se nem az a régi ház a szüleivel, se nem egy albérlet, de arra még biztos kuporgatni kell évekig neki és hát én sem tartok még ott.

2021. jan. 17. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy túlságosan rajta csüngsz. Mekkora az albérlet?

Szükség van néha egy kis én időre.

Egyébként írtad is, hogy te akartad az összeköltözést. Valószínűleg okkal nem lelkesedik iránta. Lehet, hogy nem biztos teljesen a kapcsolatotokban. Vagy egyszerűen ő olyan típus, aki jobban érzi magát egyedül.

2021. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a srác még féllábbal mamahoteles?
2021. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj neki levegőt. Te is mehetsz vele.
2021. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Olyan is van, hogy az egyik fél kevésbé igényli a párjával töltött időt. Ha ebben különbségek vannak, abból konfliktus szokott lenni, de ezt meg lehet beszélni és kell is róla.

Másrészt nem mindenki áll még készen az összeköltözésre és lehet, hogy neki például kellett volna még idő. Beszéljetek erről is.

És persze számos más negatívabb magyarázat is lehet, és valószínűleg te sem véletlenül gondoltál rögtön negatív dolgokra, nem igaz?

2021. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!