Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki teherbe esik és a férje kiszeret ezért belőle? Vagy sokkot kap, a hír hallatára, de majd átmegy ez a sokk idővel és minden rendbe jön?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal. Én 24 éves vagyok, ő 21. Néha veszekedtünk, de a kapcsolatunkban nem volt semmi nagyobb gond. Mindig mondta, mennyire szeret. Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok. Azóta nagyon ritkán mondta, h szeret. Először azt mondta, semmiképp se leszek egyedül, majd hogy ne legyen lagzi iratkozzunk össze, többször is elmentünk, sor volt, majd zárva voltak, mintha az Isten nem akarta volna megengedni, h összeiratkozzunk. Utána pedig teljesen másképp viselkedett velem. elkezdett a faluba járni, császkálni fiúkkal reggelig, majd bocsánatot kérni, én persze reggelig nem aludtam sirtam. majd azt mondta összezavarodott, de úgy érzi már nem szeret engem. Kitettem a szűrét, és visszajött mégis. Minden nap mást mond, nem tudja mit beszél. Vajon a gyerek megváltoztat majd mindent, ha meglátja? Most vagyok 18 hetes terhes. félek, h most még itt van, de 1,2 honap mulva elhagy és ugy érzem nem birom ki egyedul terhesen. Lelkileg sérult vagyok amugy is, meg támaszra van szuksegem. Mit tegyek?

#terhesség, párkapcsolat, sokk, apaság
2021. jan. 18. 18:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki (még) nem szeretne gyereket, a párja pedig megbeszélés nélkül teherbe esik, akkor úgy vélem jogosan haragszik. Ne várd, hogy elfogadja a szituációt.

Miért nem védekeztetek? Megbeszéltétek, hogy megtartjátok, vagy te döntöttél így az ő beleegyezése nélkül?

2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok.


a jóistentől? miért nem védekeztetek?

2021. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Bizony 21 évesen elhiszem,hogy sokkot kapott.Hagyd gondolkodni!
2021. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
2 év alatt sosem védekeztünk és nem estem teherbe, de azt mondta mindig, h ő velem képzeli el az egész életét , ésha jön a baba, akkor majd jön. Áprilisban leszek 25 éves, megigérte nekem, ha 25 leszek akkor a legnagyobb ajándékot adja nekem, és addigra csak összejön nekunk. Mikor meg összejött, azota megvan bolondulva. Szeretlek, nem szeretlek, járkálás, bocsánatkérés, egyik nap összeiratkozzuk, másik nap legyek egyedül. Abban reménykedek, h ez csak egy átmeneti sokk.
2021. jan. 18. 18:08
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Vagy igen, vagy nem. Nem vagyunk jósok. De 2 év után megtartatni felesleges volt. Gondolhattad volna 24 éves ésszel hogy ez lesz. Ilyen korai kapcsolatban, ilyen idős sráccal, egy teherbeesésnél el kell azon is gondolkodni, hogy egyedül is végig tudod e csinálni. Te nem gondoltad végig, itt a böjtje. Nem kellett volna neked ez a gyerek, de most már lesz valahogy.
2021. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
96%
18 hetesen már semmi mást nem tehetsz, mint hogy végigcsinálod. Te 25 leszel mindjárt, ő 21, ebben a korban nagyon sokat számít ez a pár év. Neked kellett volna több eszednek lennie.
2021. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj kérdező, a legnagyobb jóindulattal, de nagyon felelőtlen és butus vagy.

Még örökbe adhatod majd a babát, de gondolom nem fogod megtenni.

El fogod tudni tartani egyedül?

2021. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Vannak szüleim, majd segitenek, támogatnak mindenben. csak nem tudom, egyedul hogy birom ki.
2021. jan. 18. 18:15
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

Mi az az összeiratkozni? Ha házasodni akartok, arra előre kell időpont, nem lehet csak úgy oda menni, akkor sem, ha nincs lagzi.

Ő még nagyon fiatal. Szinte gyerek. Lehet, hogy szívesen eljátszott a baba gondolatával, de így, hogy komolyra fordult a dolog, nyilván beijedt. Egy 21 éves fiú még nem akar gyereket, és ez tök érthető. Beszéld meg vele, hogy döntse el, mit akar. De valószínű ezt a gyerekt egyedül fogod felnevelni.

2021. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%
Egy átlagos(persze mindig vannak kivételek) mai 21 éves pasi teljesen alkalmatlan még az apa szerepre. Egy érett férfi nem így viselkedik ha a párja terhes lesz. Szinte egész biztosan egyedül maradsz. Egy baba soha nem oldja meg a problémákat, hanem épp hogy nehezít rajtuk.
2021. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!