Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Útelágazáshoz érkeztem ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Útelágazáshoz érkeztem ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm lassan már 4 éve, most tervezünk albérletbe menni. Szerintetek ez a kalkuláció megállja NAGYJÁBÓL a helyét? kettőnk fizuja kb 440eft -120eft albi(budapesten)-30eft rezsi-70eft kaja(2ember)-77eft(kettőnk egyéb kiadása) maradna: 143 eft Ebből ha félre raknánk a felét akkor 70eft*5 éven át akkor össze jönne=4millió 200eft ebből már 5 múlva kapnánk lakást hitelre nem? Ez az egyik kérdésem, a másik az,hogy barátnőm nem tervez lakásra félre rakni mert,hogy ő is meg én is fogunk lakást örökölni kb +-15 év múlva körül,de addig albiban élnénk.Ergo minek rakjunk félre éveken át ha úgyis lesz lakásunk majd öreg korunkra?Nyilván nem várjuk senki halálát sem,de már biztosítva van lakás 15 múlva körül.Ti mit tennétek?Csak azért is gyűjtenétek lakásra,hogy legyen még 1 a biztonság kedvéért de cserébe "szűkölködtök", vagy amit félre raknátok pénzt azt más mire költenétek el(utazás,szórakozás)? Van egy személyes kérdésem is: Nyilván én vágyok valamilyen szinten gyerekre,családra,de tudom,hogy albérletbe nem vállalnék senkivel sem,mert ott ha gyerek is lenne akkor pláne nem lehetne félre rakni pénzt,csak keveset ami nem lenne elég lakásra.Szóval az én esetembe kellene egy önerő bárkivel is vagyok és majd ha már fizetjük a lakás hitelét akkor lehetne oda gyereket vállalni? Jól látom?De ehhez az kell hogy otthon éljünk mert nyilván csak akkor tud az ember félre több pénzt ha otthon él szülőkkel. Önállósodni is szeretnénk, de egy albérletben több pénz úszna el.. 4 év után már egy pár össze költözne, sajnos kevés félre rakott pénzünk van. A fizetésünket próbáljuk növelni a normál keretek közt(40 órás munka idő ami szóba jöhet).Szóval mit javasolnátok egy 30-as embernek?

2021. jan. 20. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Elég bunkók vagytok. Lesz lakás +-15 év múlva, ezért úgyis lesz lakasotok? Ez pontosan azt jelenti, hogy a szuleitek halálára vártok. Förtelmes. Örülnétek ha a ti gyerekeitek is majd a halalotokra várnának, hogy legyen saját lakásuk?

Amugy meg simán lehet hogy 90 kort is megel egyik másik szülő. Akkor mit tesztek? Megölitek őket, hogy legyen kecó?

2021. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Már megint ti? Az ingyenélő, felelőtlen ringyó meg a nyomorult papucs pasija. Olvastam már pár kérdést tőletek.
2021. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Harmincasok vagytok. Szüleitek 55-60 közöttiek lehetnek.

Nem akarlak elkeseríteni, de anyám 77 éves, és (hála az égieknek!!), egészséges, mint a makk. Ma már a ez nem vészes kor, szerintem simán élhet még +15-20 évet is (jobb a vérképe, mint az enyém).

Szóval eléggé rövid életet szabott a kedvesed a szüleiteknek:(

Az a 15 év lesz 30 is simán.

A szüleitektől örökölt lakás az nem a Ti lakhatásotokat fogja megoldani, max. a gyerekeitekét majd.

2021. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez a kérdés már volt. Továbbra is bunkók vagytok hogy arra hajaztok hogy kB. 15 év múlva örököltök, remélem a szülők áthúzzák a számítást és még legalább 50 évig élnek.

Amúgy hol jön ki a rezsi 30 ezerből? Nekünk egy panelban csak a fűtés volt 25 ezer, 12 évvel ezelőtt.

Amúgy már régen kellett volna spórolnotok, csak ti mindent elszórtok. Életképtelenek vagytok. Várjátok a sült galambot.

2021. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Én azt tenném, hogy szakítanék, és keresnék egy normális csajt, aki tud előre gondolkodni. De ez én vagyok.
2021. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy szerintem ti eddig is a szülők nyakán élősködtetek... Grat.
2021. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező!


Ne hallgassatok a sok "Várjátok anyédk halálát..."válaszra!


Igen, lesz 1-1 lakásotok, ilettve az sem biztos, hogy együtt maradtok a pároddal, de a hitel az a nyakatokon maradna.


Albi, és normális élet. ÉN, ezt választanám, de a nőknek semmi nem jó ám, lásd: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
7# az megvan hogy az albérlet drágább mint a hiteltörlesztő?
2021. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
hogy ő is meg én is fogunk lakást örökölni kb +-15 év múlva - Istenem, adná az ég, hogy az ilyenek egy petákot ne örököljenek!
2021. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

8!

Nem mindig...

2021. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!