Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyi "költőpénzt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi "költőpénzt" vagy anyagi hozzájárulást/ajándékokat fogadtok el a párotoktól és hogyan határoztátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Lécci csak olyan írjon, aki ilyen helyzetben van (vagy mert tanul vagy mert keveset keres vagy mert nem dolgozik stb.). Köszönöm!

2021. jan. 21. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Tanulás mellett is elmehetsz nyugodtan dolgozni. Ha keveset keresel, válts munkát.

Soha 1 fillért sem kérnék páromtól. Maximum, de nagyon maximum akkor, ha mondjuk meghalna valamelyik családtagom és a temetését nekem kéne fizetnem, akkor lehet megkérném, hogy a lakbérbe most ne kelljen beleadnom. De "költőpénz"??? Hány éves vagy, 15?

Volt olyan hónapom a párom mellett, amikor annyi kiadás bejött, hogy a hónap utolsó 2 hetére maradt 20 ezer forintom. Napi 1000 forintot költöttem étkezésre és túléltem, de inkább ez, minthogy megalázzam magam kuncsorgással. Pedig adna, szó nélkül. De ennyire nem akarok függni senkitől, anyámtól is elköltöztem amint 18 lettem.

Szedd össze magad.

2021. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt kértem hogy az írjon, aki ilyen helyzetben van. Engem nem érdekelnek azoknak a megfontolásai, akik nem kérnek, nem kapnak vagy nem is lenne miből adniuk a párjuknak. Az enyémnek van, ezért kérdeztem. A többi a ti ügyetek, engem nem érdekel.
2021. jan. 22. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!