Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy azt erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy azt erzem teljesen tönkre ment a kapcsolatunk megis rossz nélküle?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk vegén már mindenen képesek voltunk összeveszni. Sok mindenben máshogy gondolkoztunk, vitak veszekedések..

Távkapcsolatról van szó.

Most ugy fest többszöri "lezárás" ujrakezdés után végérvényesen lezártuk(tam) ám mégis hiányzik. Ugyanakkor ujrakezdésre már esélyt sem látok es feleslegesnek tartom. Patthelyzetet érzek magamban.

Más is volt így? Mi lett vége? Azóta is együtt vannak, vagy kapcsolat vége lett?


2021. jan. 22. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb szakítás végén mindig éreztem egyfajra szorongást, bizonytalanságot, hogy jobb lenne mindent visszacsinálni. Az első kapcsolatom különösen nehéz volt elengedni. De én minden megingásomnál végig vettem, miért szakítottunk és miért kidobott idő újra kezdeni.

Soha nem kezdtem újra senkivel. Nálam a szakítás, az mindig a vége volt. Sok erőt adott egy baratnőm példája, aki folyton csiki-csukizik a párjával. Együtt sem működnek, de külön sem bírnak lenni. Folyton szakítanak, aztán eltelik valamennyi idő kibékülnek, esetleg a szünetben próbálkoznak másokkal is... de semmerre nem tartanak 10 év óta! A lánynak már rég lehetne egy álom állása az ország túlfelén, és lemondta, mert az exétől messze kerülne. Nagyon hátraveti az életünket az, ha valamiben benn ragadunk. Ha megpróbáltuk helyrehozni, de szakítani kell akkor a továbblépésre kell koncentrálni. Különben egyhelyben toporogsz csak és az kihat az életed más területeire is!

2021. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talalkozzatok utoljara es beszeljetek at. Hogy tortent a szakitas?
2021. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!