Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok együtt a barátommal, teljesen normális a kapcsolatunk szeretjük egymást, viszont van egy nagy problémám.Szégyellem őt vagy csak nem akarom nehéz helyzetbe hozni illetve nem akarom hogy rossz legyen neki?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, teljesen normális a kapcsolatunk szeretjük egymást, viszont van egy nagy problémám. Nem tudom hogy szégyellem-e vagy csak óvni akarom?

A történet az hogy van egy jó pár olyan osztálytársam akik mindenkinek beszólogatnak. Azok a tipikus "nagymenő" csávók, kigyúrt (némelyik), nagyképűek... Meg 1-2 csaj is.

Nos a helyzet az hogy mikor megyek a barátommal az utcán nincs semmi gond, büszkén lépkedek vele, de ha bekell menni a suliba és olyan bunkó emberek vesznek körül akikről tudom hogy még a tanároknak is beszólnának, egyszerűen nem merem odavinni a barátomat. Sokan mondják hogy biztos szégyellem. Én fogalmam sincs hogy mit érzek, ezért próbálom nektek elmondani hátha így külső szemmel jobban rátudtok világítani a dolgokra. Ezt elmondtam már a barátomnak is, hogy nem igazán merem bevinni az osztályomba, meg az a helyzet hogy én nagyon nem szeretem ha a hátam mögött kibeszélnek/kibeszélnének. barátom erre csak annyit mondott hogy had vigyem őt az oszt.társaim közé, mert ő úgyis visszaszólna és nem bújna el előlük. De mivan ha megverik?:S Akkor meg az lenne 3 hétig a téma hogy "de looser pasid van" Stb dumák. :S


Szégyellem vagy féltem?

17l/17f


2009. jan. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán mindkettő. Eléggé pontosan látod a helyzetet, szerintem te tudod a választ.

Sajnos túl sokat adnak az emberek az ilyen nagyszájú egyének véleményére. Az az igazság, ha valaki azt mondaná nekem hogy de looser pasid van, azt mondanám az én pasim különbb mindenkinél mert az enyém, és téged bottal sem piszkálna meg.

2009. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz mondjuk a csajok nem szólnak semmit, nem foglalkoznak velem, jóba is vagyok velük, de ha a srácok egyszer belekezdenek akkor a csajok is rákontráznak... csordaszellem -.-


Na de tavaly is mikor becsöngettek és mentem föl barátommal a termünkig akkor is hallottam fél füllel hogy olyat szóltak be hogy "Úristen ezek hogy néznek ki együtt" stbstb dumák.. Engem nagyon irritál. Alapból félénkebb típusú vagyok, nem igazán szoktam nekik visszaszólni, meg nem is akarok ellenségeskedni az osztályban. :S

2009. jan. 26. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Ha azt látják,h téged nem érdekel az h ők beszólogatnak nektek,egy idő után abba fogják hagyni,mert már nem lesz olyan jó móka. Szóval szerintem nyugodtan vidd el a barátodat,azért mert ő szeretne veled menni. Nem hiszem h szégyelled őt,hiszen akkor nem lennél vele. Attól meg sztem ne tarts h megvernék,mert sztem tud ő vigyázni magára. Ha nem törődtök velük,akkor hidd el,abbahagyják a looser dumákat még mielők elkezdenék.
2009. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!