Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart kiheverni az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart kiheverni az elso igaz szerelmet? Orokre rossz erzesek lesznek bennem? Nektek mennyi ido kellett h tul lepjetek teljesen?

Figyelt kérdés
21/L nos mar fel eve szakitottunk igazabol en szakitottam, nem mukodott jol mar a baratom elhizott nem erdekelte a kulseje, a szex rossz volt nem tudtam elengedni magam mellette ezeken kivul igazabol nagyon jol kijottunk 2 evig voltunk egyutt. Meg utana probaltunk kibekulni de egyre gyerekesebb lett rossz gondolkodassal. Azota lett masik baratom nagyon szeretem ot es nagyon jol megvagyunk minden jo szex kulseje ahw, de megis hianyzik olykor az exem. Igazabol beszelunk baratok maradtunk sose akarom elvesziteni, egy a tarsasagunk is...mar kulsore nem jon be a belsoje is sokszor felidegel de meg szeretem. Rossz nezni ahogy csajozik nem tudom miert, pedig ugy mar szerelembol nem szeretem. Miert van ez hogy nekem rosszul esik hogy csajozik? Ja es nem tudja h van baratom nem akarom en megbantani...4honapig folyamatosan sirtam utana ez enyhult 2honapja jol vagyok de most kezd elo jonni megint

2019. okt. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak akkor ha állandóan ezzel foglalkozol és sírsz rísz... Mindenki túlesik ezen.

És tátámm mindenki él és túlvan rajta.

2019. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb.20-30 év.
2019. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

21 voltam, amikor eletem elso szerelmevel osszejottem. 3 evig voltunk egyutt. Mikor eljott az ideje, hogy szakitsunk, nagyon fajdalmas volt mindkettonknek. En visszakoltoztem Mo-ra, o kulfoldon maradt. A kerese az volt, hogy soha semmilyen formaban ne keressem. En ezt tiszteletben tartottam. Szerintem ez nagyban segitett nekem abban, hogy sikeresen elfelejtsem, begyogyuljanak a sebek. Nagyritkan eszembe jutott ha ismerostol hallottam rola valamit, de neki is van mar gyerek, feleseg, orulok, hogy boldog.

Azert nem tudsz tole elszakadni, mert a szokas bazi nagy ur, es a teny, hogy allandoan a kepben van nalad a srac, csak neheziti, hogy tovabb lepj. Hidd el, ha vegleg eltunik a kepbol akkor par het, esetleg honap mulva mar alig alig fog eszedbe jutni. Semmi ertelme, hogy idot, energiat, gondolatokat pazarolj ra. A sikeres szakitas utani gyogyulas titka, hogy tovabb allsz, nem keresed, nem foglalkozol vele.


Par ev utan lett egy masik nagy szerelmem, omellette mar eszembe sem jutott az elso. Aztan mikor annak is vege lett, na ott kb. 1 evig sirtam utana. De lass csodat, ez is elmult. Azota eletem harmadik nagy szerelmevel elek egyutt, immar 15 eve, es eszembe sem jut az elso ketto. Vagyis neha eszembe jut, de mar semmi fajdalom, megbanas, nincs bennem irantunk, csak mosolygok a megszepult emlekeken.


41/n

2019. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
**A szakitas utani SIKERES gyogyulas titka, hogy tovabb allsz, nem keresed, nem foglalkozol vele.
2019. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!