Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját vs nevelt gyerek. Lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját vs nevelt gyerek. Lépni kéne?

Figyelt kérdés
Párom 37 én 31 vagyok, együtt neveljük az ő házasságából született két kisiskolás srácot. Imádom őket, el is fogadták, de mégsem érzem kereknek a dolgot. Mostanában egyre gyakrabban utal rá, hogy nem szeretne több (tehát közös) gyereket. Én mindenképpen szeretnék majd, nem akarok életem végéig pót apuka lenni. Ti szakítanátok inkább?

2021. jan. 25. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretnél gyereket, ő pedig nem, akkor csak a szakítás marad. Senkinek sincs joga, hogy megfosszon ettől, ha te vágy rá.

Szerintem üljetek le, beszéljétek meg. Őszintén.

Nehogy 5-10 év múlva jöjj rá, hogy már rég szakítani kellett volna.

2021. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lépsz, kifutsz az időből.
2021. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes lenne véget vetni a kapcsolatnak. Minél előbb annál jobb. Persze hitegetni fog hogy majd lesz gyerek de csak az időt húzza.
2021. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező a pasi...
2021. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez az a helyzet, hogy vagy az egyik fél alátét magát a másik akaratának, vagy elváltok. Harmadik opció nincs.
2021. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A döntés a tiéd. Élsz vele boldogan, saját gyerek nélkül, vagy elhagyod, keresel valaki mast akivel vagy lesz gyereked, vagy nem.
2021. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kicsibarany válasza:
100%
Ha eltér a közös tervetek, akkor nem érdemes tovább rabolni egymás idejét.
2021. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Az alapján, amit írtál, az jött le, hogy még nem is beszéltetek erről komolyabban.

Beszéljetek őszintén a témáráról, lehet ő is megértené a te kívánságodat. Ha nem, akkor mindenképpen a szakítás a legjobb döntés, mert csak az idődet vesztegeted.

2021. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez az egyik legnagyobb életcélja egy embernek, gyereket nemzeni és felnevelni. Neked ez így úgy néz ki, soha nem fog teljesulni. Fiatal vagy még, és nem egyezik a kozos érdeketek a novel. Inkább szakíts, keress egy 25 éves not, és éljetek boldogan egyutt a kozos családotokban gyerekekkel.
2021. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

9!


Az ugye meg van, hogy létezik meddőség is?

2021. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!