Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tesóm pár hete összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm pár hete összejött egy lánnyal, azóta amikor írok neki, akkor szinte mindig kiderül, hogy a barátnőjénél volt a telója és ő válaszol nekem. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Tesómnak ez az első hivatalos kapcsolata, még nagyon rózsaszín köd van. A csajszi idősebb, több kapcsolaton is túl van. Nem akarok beleavatkozni a dolgokba, eddig sem volt sajnos túl jó viszonyom tesómmal, viszont nem akarom végignézni, hogy valaki kihasználja. Mit tegyek? Túldimenzionálom a dolgot?

2021. jan. 26. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem.De ha a tesód engedi, akkor számára biztos normális.A szerelem elveszi az ember eszét.:)
2021. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Savlekotő ***** válasza:
27%

eddig sem volt sajnos túl jó viszonyom tesómmal..

Nincs több kérdésem.

Lehet ő maga kéri h a csaja rázzon le..

Sose értem,eleve nem jó a viszony,de ki irtok kérdéseket hogy miért ráz le stb stb,logikus..

2021. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2. Az empátia szintedből kiindulva, nekem sincs több kérdésem hozzád. :)

A nem túl jó viszony számomra azt jelenti, hogy nem lógunk sokat együtt. Nem azt, amire te gondolsz, nem szar dolgokat. Nem vesztünk össze semmin, de nagy korkülönbség miatt nincs túl sok közös témánk. Néha megnézünk egy filmet, vagy iszunk/eszünk egyet közösen.

Ja és az biztos nem lerázás, ha néha pont ő ír nekem.

2021. jan. 26. 00:44
 4/18 Savlekotő ***** válasza:
89%
Akkor talán kérdezd meg tőle. Mi honnan tudjuk a tesód helyett miért a csaja üzenget neked.
2021. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mint mondtam: nem túl jó a viszony. Mint egy régi barátod, vágod? Akit gimi óta nem láttál. A srác meg full rózsaszín ködben van.

Gondoltam valaki volt hasonló helyzetben. Attól félek, a csajszi irányítgatja, ellenőrizgeti, csicskáztatja. De ha én most hirtelen odaállítok, úgyse nekem ad igazat.

2021. jan. 26. 00:51
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd rá. Mindenki a saját bőrén tanul.
2021. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonnod szerintem. Nekem egy barátnőm van, akinek a messengeréről az esetek felében a pasija válaszolt. Idegesítő volt, de kb egy év után leszoktak erről, bizonyára a tesód is le fog. Nekimenni szerintem sem érdemes, mert csak megsértődik.
2021. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de semmi közöd hozzá.
2021. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a 8-as írja ! SEMMI KÖZÖD HOZZÁ !FOGLALKOZZ SAJÁT MAGADDAL !
2021. jan. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyesfajta egymásra zúdulás szerintem nem igazán. Én azon is meglepődök, amikor a világ felé se lehet két külön e-mail címe adott párnak, hanem egyet csinálnak: "xyesy@..." jelleggel.
2021. jan. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!