Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy pasival és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy pasival és most derült ki róla, hogy nem volt még barátnője csak prostikhoz járt.28éves. Most otthagyjam? Téged ez zavarna?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 18:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
A nem volt még nője- rész nem zavarna.. viszont a prosti... Szánalmas aki a szexért fizet.
2013. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
prostikhoz járt mert félt a tapasztalatlanságtól. ne hagyd ott.
2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Elmondta neked nem? Őszinte volt. Lehet nem tudott ismerkedni normális lányokkal, vagy nem volt önbizalma, elutasították mindig stb és megunta és prostihoz ment, mert nem akart már tovább várni, kilátástalanul a nagy Ő-re aki ki tudja mikor jött volna el... Szerintem adj neki egy esélyt.
2013. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Maradj mellette! Nem örömében tette, hanem kényszerűségből!

Egy férfinak nagyon nehéz helyzete van manapság! Ha nem egy csúcsszuper fickó, akkor gyakran csak a prostik maradnak! Nehogy emiatt elhagyd!

2013. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%
Az első, 69 %-os könnyen beszél! :((
2013. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne hagyd ott. Az, hogy nem volt barátnője még nem is lenne baj, viszont ez a prosti dolog nekem mindig böki a csőröm. Ha ebben a helyzetben lennék én nem tudom mit csinálnék őszintén szólva, de így,hogy idegenként nézem, én nem hagynám el a helyedben, végülis elmondta a dolgot, bár azért azt kideríteném, hogy mi oka volt rá pontosan, hogy hozzájuk járt, mármint, hogy tényleg képtelen volt lányt felszedni, vagy a könnyebb utat választotta, esetle valami fétisét akarta kiélni velük, stb...
2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Én eléggé bizalmatlan lennék vele.

Ez szerintem sokat elárul egy ember jelleméről,..ha ilyen téren a könnyebb utat választja, akkor simán lehet, hogy másban is. Én nem szeretem az ilyen embereket.

És nem azért, mert prostizás, ez az én szememben nem olyan nagy bűn, csak maga a jellemvonás, amire ebből következtetek, az nem tetszik.

Na meg a nőkkel szembeni tisztelet hiánya is felmerülne bennem, azért valahol elég megalázó dolog fizetni a szexért, ha meg már fizet érte, akkor gondolom több mindent megenged magának. Na meg még számos probléma lehet ebből, nem tudja hogyan kell szeretettel bánni egy nővel az ágyban. Ez is zavarna.

Ha szerelmes lennék, és megbizonyosodnék róla, hogy a fenti feltevéseim tévesek, akkor vele maradnék.

2013. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Most már van barátnője -- ne hagyd ott. Szeresd inkább.
2013. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, hogyan jöttetek össze és eddig milyen tapasztalataid voltak vele?
2013. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Igaza van annak, aki azt írta, hogy manapság sok normális srácnak ad szexlehetőséget az örömlány. A nem topkategóriás fiúknak sokkal nehezebb, azok a lányok, akk kicsit is jobban néznek ki, általában foglaltak, vagy baromi finnyásak. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy annyi esélyt kapjon egy ilyen egy csajtól, hogy a személyiségével elvarázsolja. (És akkor jön a lányok visszamlékezése, hogy "egyáltalán nem tetszett, de a stílusa, a humora, az intelligenciája, és akkor éreztem, hogy úristen, nekem ő kell".)


Az átlagembernek amúgy fogalma sincs arról, hogy ma, ha igényes vagy, és jó helyen keresel, milyen hihetetlenül intelligens, normális, kedves, a higiéniára adó nőkkel (sokszor magasan kvalifikált értelmiségiekkel, egyetemistákkal) lehet szexelni pénzért, akiktől sokkal kisebb eséllyel kapsz el bármit is, mint egy r.bitől a ZP-ben vagy a Bedben, plusz értelmesebben is elé lehet velük dumálni.

2013. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!