Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak diszkréten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak diszkréten hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Jártam 1 lánnyal de tul félénknek bizonylt mrgtecettem 1 bevállosabbnak..Szakitanék a régivel de nem akarom megbántani!Segitsetek!
2008. dec. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet diszkérten szakítani!Amúgy ezek szerint sztem ő többet érez vagyis neki fontosabb vagy te,mint ő neked! Mond meg neki nyíltan h nem vagy belé szerelmes,nem érzed azt amit kéne de ne kínozd túl azzal h van aki jobban tetszik,meg h túl félénk hozzád!!
2008. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Így van, beszél meg vele, hogy szerinted nem illetek össze és nem érzel iránta szerelmet. De semmiképpen ne hozd a tudomására hogy egy másik miatt hagyod el. Ahelyett hogy a negatív tulajdonságait ecsetelnéd, inkább mond azt neki, hogy remek lány és nem az ő hibája csak egyszerűen nem működött a dolog. Próbáld meg nem lerombolni az önbizalmát (ami amúgy sem lehet túl sok ha ennyire félénk)!
2008. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2008. dec. 2. 18:40
 4/5 anonim válasza:
0%
Nyiltan mond el mi vitt rá hogy szakits, semmire nem mész azzal ha a lelki épsége miatt "füllentesz" Öszinteség! manapság már ...annyira kevés ilyen fiú van.
2008. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele én lány vagyok és nem szeretném ha az arcomba vágnák azt hogy nem vagy elég jó nekem és lecseréllek egy másikra. Lehet sokkal finomabban is őszintének lenni, úgy hogy ne bántsd meg a másikat. Hidd el ebből is lehet érteni nem csak a brutális őszinteségből.
2008. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!