Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha gyűlölöm máskor szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

Lassan a 3. éve vagyunk együtt.

Hozzáteszem első nagy szerelem mindkettőnk részéről.

Sok mindent történt a kapcsolatunkban. Megcsalt, hazudozott.

Sokat veszekszünk, minden apróságon.

Eddig 2x történt olyan dolog hogy a vita hevében már a nyakamat szorongatta. (Tudom ez nem normalis)

Sokszor illet bántó szavakkal amik nekem rosszul esnek.

Kb naponta van olyan érzésem hogy gyűlölöm, undorodok tőle, legszivesebben szakítanék és ehhez hasonlók. Utána mintha mi sem történt volna És mintha 180fokos fordulatot vennék újra szeretem és bármit megtennék érte.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás erre a problémára? 23/l


2021. jan. 27. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Megcsal és bántalmaz. Te meg együtt vagy vele. Egészségedre.
2021. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

"gyűlölöm máskor szeretem a páromat"


Teljesen normális nő vagy.

2021. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. A megcsalást és a hasonló dolgokat múlt időben írtam azóta nem történt ehhez hasonló eset
2021. jan. 27. 00:15
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Cuki vagy, hogy ezt hiszed. :)
2021. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Savlekotő ***** válasza:
100%

Itt borítékolom hogy fogja még szorongatni a nyakadat,és mást is,de persze akkor is meg fogod indokolni hogy miért maradsz,a semminél a fojtogatós is jobb. Mi lenne a helyes,az első fojtásnál pitchán rúgni és kidobni..

70F

2021. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem ez az abnormális, hanem hogy még vele vagy.
2021. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Engem valaki megcsalna, nyakamat szorongatná, már nem tudnám szeretni, mintha mi sem történt volna... Menekülj, amíg lehet.

Anyukám ilyen kapcsolatban volt, gyerekként is elég rossz átélni, ne várd meg míg a te gyerekeid is a sikítozásaidra ébrednek és könyörögnek, hogy hagyjon békén...

2021. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ha ő szeretne téged, nem bántana sem szavakkal, sem tettekkel!!!

Biztos nehéz lesz szakítani, de hidd el, túl lesztek rajta! Sokkal értékesebb vagy annál, hogy ilyen testi-lelki veszélynek kitedd magad!

U.i.: Bocsi, hogy ilyen felkiáltójelesen írtam mindent, de eléggé megijesztettél!

24/l

2021. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Onnantól hogy bármilyen módon, bármi okból kifolyólag de egyszer is kezet emelt rád / fizikailag bántalmazott, kuka! Az #5-ös (70 éves úr) tökéletesen megfogalmazta, osztom a véleményét. Ébresztő!!
2021. jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar a veszekedeseknel el mellett volna valjanak az utjaitok, erre megcsalas, bantalmazas jon ra. Mit tudnank mi mondani ha te egy rongynak tartod magad?
2021. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!