Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnának ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnának ha a párotok már nem vonzódna hozzátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két évben egyre ment lejjebb a kapcsolatunk színvonala. Nem érdeklem őt, nem vonzódik hozzám, úgy érzem hogy már nem is szeret. Sokszor ki is derült hogy itt ott flörtölget ezzel azzal, velem meg beszélgetni sem nagyon hajlandó. Nem érdekli az évforduló, szülinap, fel sem köszönt annak ellenére hogy tudja hogy az van. Nem figyel ha beszélek neki, nem hallgat meg. Vagy csak ül, de utána kiderül hogy egyáltalán nem ott volt fejben.

A probléma az hogy én nagyon szeretem. Tudom milyen volt ez az időszak előtt. Úgy érzem hogy nem is tudnék nélküle élni, tényleg nagyon szeretem.

Olyan mint aki beleesett egy depressziós állapotba. Mondtam is neki hogy menjünk el pszichológushoz hogy hátha segít neki, de csak halogatja.

Ha felhozni a problémákat, csak kiröhög, akkor sem érdekli a mondanivalóm, képteenség egyről a kettőre jutni vele.


2021. jan. 27. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Első mondat után felesleges tovább olvasni
2021. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő nem akar ezen változtatni, te erőlködhetsz bármit, nem fog.
2021. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Én azt tenném, hogy kilépek egy olyan kapcsolatból, amiben csak szenvedek, és aminél nekem egyedül is jobb.

De én nem vagyok kapcsolatfúggő, egyedül is boldog tudok lenni, és nem hiszek abban, hogy a kezdeti lángolás újra visszahozható.

Eltávolodtatok, elhidegültetek, már a tisztelet se adja meg, már beszélgetni se tudtok. Én képtelen lennék elviselni ezt az érzelmi vákuumot.

2021. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez itt ütközetben elesett! Meg döglött.

Átkellt a szívárvány híd alatt.

Kimúlt.


Idővel a te vonzalmad is meg fog halni, mert nem kapsz vissza semmit. Várd ki, addig meg nyaljad-faljad, más úgysem tudsz vele tenni.

2021. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy depressziós, akkor menjen orvoshoz. Ennek így nincs értelme.
2021. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Francokat depressziós, csak nem akar már veled lenni és fél kimondani, mert egy gyáva sz@r.

Az én exem szinte ugyanezt csinálta, bár nálunk a vonzalommal és a szexszel nem volt gond.

HIába tepertem, hiába volt heti 3-4 szex, közös programok, miegymás. nekiállt nőzni mellettem. Gondolom mellette most kivirult és csak mellettem volt "depressziós" aki utál élni.

Hagyd a 3,14csába, csak te örlődsz miatta, hogy szegénynek mi baja.

Az égvilágon semmi baja, csak egy gyenge, gyáva "jellem".

2021. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ilyenkor ..kell elköszöni .
2021. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
#6 full igaza van. Nálam is ez volt a helyzet, az elején próbáltam (és itt az E/1-en van a hangsúly akárcsak nálad) megjavítani a kapcsolatot iszonyat energiát belerakva de kevésnek bizonyult mert hazudgalt továbbra is + ugyanazt csinálta amit fent leírtál, de szerencsére elkaptam hogy egy palival ismerkedett aztán kiadtam meg időben az ukázt. Nem bántam meg! Ugyan 2 éve egyedülálló vagyok viszont életem egyik legjobb döntése volt hogy kivágtam és nem hagytam magam tovább bontani...egyedül is tudnod kell boldognak lenni, ne legyél lábtörlő egy ilyen “kapcsolatban”. 29/F
2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Ugy is dobva lettél volna ..jobb hogy te tetted meg a lépést
2021. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 meglehet viszont, itt nem azon van a hangsúly hogy dobva lettem volna, hanem a proaktivitason. Elszenveded vagy okozod az életed. Hidd el teljesen más a lefutasa egy szakitasnak ha kitesznek vagy ha a sarkadra állsz és a kezedbe veszed az irányítást.
2021. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!