Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmes Fiúkat kérdezem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes Fiúkat kérdezem, mit csinálnának a helyemben? Egy 18 éves csaj.

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy sráccal valami alakul közöttünk..de sohasem mond el semmit, nem osztja meg velem, mi történik körülötte..már egyszer mondtam neki, hogy köztünk vége mindennek mert megbántott és megalázott a szülinapomon..de visszakönyörögte magát..amik még nagyon zavarnak: elmondta, hogy pár éves kapcsolatból lépett ki év elején és az exét megcsalta, sőt részletezte azt is, hogy ki tetszik neki meg kivel volt egy éjszakás kalandja..-.- es azt mondja,h csak viccből mondja ezeket el nekem..ezen kívül sosem találkozunk,vagyis csak suli előtt párszor,10 percekre mert "nincs idonk" (nekem van, de nem érti meg) és facebookon is úgy beszélünk sokszor mintha haverom lenne..-.-" már többször mondtam neki, de állandón azt mondja, hogy nagyon szeret, meg hogy bánja, hogy nincs sok ideje...valakiiii, mit csináljak? :/
2012. nov. 14. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Képtelen vagyok nőként gondolkodni, mert az egy bonyolult rendszer, szóval passz ...
2012. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe, ez egy tapló
2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.
2012. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem tudom mit csináljak..

azt igaz nem tudom, hogy mit érzek, de ha arra kerülne a sor, hogy dobom, akkor hogyan legyek kíméletes? :/

2012. nov. 14. 21:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Mond meg,hogy így semmi értelme.Nem akarsz kapcsolatot vele.
2012. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell kíméletesnek lenned vele, mert nem érdemli meg.
2012. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért lennél kíméletes vele, Ő az volt veled? Keress egy jobbat, hozzád illőt.
2012. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megalázott a szülinapodon és még kíméletesen szeretnél vele szakítani?

Simán küld a fenébe! Leginkább azok elött akik elött megalázott!

Légy észnél! Hosszú távon mit vársz tőle, miben reménykedsz?

2012. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kimeletessegnek mi ertelme van ?

Akkor lennel a legokosabb, ha elmondanäd neki miböl van eleged es mit tartasz szemetsegnek, mi nem tetszik. Mert ebböl meg akar tanul is a sräc.

Igy kell szakitani, nem jopofizva. Ha mär ugy is vege, mond meg miert.

Amugy hagyd ott, nem akar ö teged, vagy ha igen akkor ennel jobban kene tekerni.

2012. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mondd normális kapcsolatra vágsz nem pár perces találkozókra
2012. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!