Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnának ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnának ha a párotok már nem vonzódna hozzátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két évben egyre ment lejjebb a kapcsolatunk színvonala. Nem érdeklem őt, nem vonzódik hozzám, úgy érzem hogy már nem is szeret. Sokszor ki is derült hogy itt ott flörtölget ezzel azzal, velem meg beszélgetni sem nagyon hajlandó. Nem érdekli az évforduló, szülinap, fel sem köszönt annak ellenére hogy tudja hogy az van. Nem figyel ha beszélek neki, nem hallgat meg. Vagy csak ül, de utána kiderül hogy egyáltalán nem ott volt fejben.

A probléma az hogy én nagyon szeretem. Tudom milyen volt ez az időszak előtt. Úgy érzem hogy nem is tudnék nélküle élni, tényleg nagyon szeretem.

Olyan mint aki beleesett egy depressziós állapotba. Mondtam is neki hogy menjünk el pszichológushoz hogy hátha segít neki, de csak halogatja.

Ha felhozni a problémákat, csak kiröhög, akkor sem érdekli a mondanivalóm, képteenség egyről a kettőre jutni vele.


2021. jan. 27. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen erre mondtam azt hogy irányítást legalább kezedbe veted ..és nem pistultál bele kapcsolatodba ..lettél megtört ember ...Birom ha van valakinek önbecsülése
2021. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Es szerinted a pszichologus majd raveszi, hogy ujra beled szeressen?

Az onbecsulesed egyenlo a 0-val! Persze, megtehezi, hogy massal flortol, nem koszont fel..le se sz@r, mivel tudja, hogy barmit tesz, te igyis ugyis vele maradsz..

Ez nem depresszio, hanem szimplan mar nem szeret. Nem ertem miert erolteted?! Azert mert szereted? Egy kapcsolat ugy mukodik, ha azt viszonozza a masik...

2021. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sokat masztiznek es keresnek masat
2021. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudnék egy ilyen kapcsolatban élni.

Ha ő nem szeret, nem mutatja ki, nem érezteti, akkor nincs értelme folytatni. Ha csak egyoldalú a dolog, akkor inkább választanám azt, hogy egyedül legyek. Úgy is lehet boldog az ember. Idővel pedig majd jön más, aki kimutatja az érzéseit, szeret és tisztel, ahogyan te is őt.

2021. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?


Vagy komolyan megvárod, hogy kidobjon, mert talált mást?

2021. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lecsengő kapcsolatban eleinte harcoltam, uj külső, huzd meg ereszd el "játékok", titokzatosság, tartás, kíváncsiság felébresztése, telefonban vele "zavarba"jöttem tőle, "rezignált"lettem, stb

Úgy ahogy hatott is a sok trükközés. De holtomiglanhoz bőven kevés volt.


Ezután másik lecsengő kapcsolatban már csak legyintettem egyet az összes passzivitására és még én lettem szerinte a közömbös és hideg őhozzà, mert az sem érdekelt ha elmegy otthonrol hogy hova megy. Olyan szinten lefárasztott már az előző kapcsolatomnak ez a része, hogy a következőt en már csak vègigmoziztam.

Mellesleg ez sem ért semmit.

2021. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*lejárt a szavidejük. Én igy vagyok vele. Ennyit bírtak..
2021. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a te lakásodban lakik és csak ezért nem lépett még le.
2021. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!