Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szaladt el?

Figyelt kérdés
Szoval 31 eves no vagyok.. Nemreg valtam ugyhogy probalom eletemet ujra kerekvagasba hozni. Nos talalkozgattam egy pasival ugy kb 2 honapig, miutan 1 nap arra ebredtem, hogy mindenen letiltott (face, insta stb). Nem vagyok hazi sarkany, nem azert valtam. Kijottunk szex teren, ido szempontjabol mikor randizni kellett, minden masodik nap feljott hozzam, ugy kb minden szep es jo amig elszaladt... Az en kerdesem az az, hogy mi a frasz uthetett bele? Mielott letiltott volna azelott ejjel nallam aludt es reggel elmentem munkaba, ot otthon hagytam, nem volt mar ujdonsag ez... es mire munkaba ertem puf letiltva mindenhol.... Bepanikolt, hogy tart hozzam vagy csak siman kreten?

2021. jan. 27. 13:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
sok nő pontosan ugyanezt csinálja, aztán a másik fél rágódik rajta h hol rontotta el. sehol. lépj tovább, ez az ő bizonyitványa.
2021. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
Lehet hogy talált egy jobbat, fiatalabbat, stb.
2021. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekes, miért csinálta, hanem annak örülj, hogy nem jóval később derült ki róla, hogy ennyire megbízhatatlan ember.
2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem találhatott bármit a lakásodban, amitől "megijedt"? Nem kibelezett hullára gondolok, csak mondjuk képek az exférjeddel, az exférjed cuccai, szexjátékok, mittudomén :D Lehet kutakodott és olyan dolgot talált ami nem tetszett. Ez indokolná a leginkább azt, hogy mi baja lett azóta, hogy te otthon hagytad őt.
2021. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
1. Koszi, hat igen ezzel bizonyitott eleg sokat, de attol meg nekem sok kerdesem maradt sajnos.....Hogy lehet ilyet? Se szo se semmi :(. Ha valami nem megy vagy nincs rendben, mondd... kesz ennyi volt puszi pa
2021. jan. 27. 13:17
 6/37 anonim ***** válasza:
22%

Szar érzés, mi?

Mi férfiak állandóan ezt kapjuk a nőktől, és ha kiírnánk egy ilyen kérdést, kapnánk a beszólásokat is.

2021. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Probalok egyszerre valaszolni. :) Nem talalt mast, biztos helyrol tudom :)

Hat igen, megbizhatatlan :(, csak sajnos nem konnyu most megint belevagni valami ujba, vele is nehezen indultam es meg szo sem volt olyanrol, hogy osszekoltozni vagy hogy nagyon komolyra terjen a dolog... 2 honaprol volt szo.

Nem talalt sem hullat sem kepeket :))) Nem volt elso alkalom mikor ott maradt, ugyhogy azt a legelso alkalomkor megtehette volna, hogy elszaladjon ha talalt volna valamit...

2021. jan. 27. 13:23
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

6. Velem férfi létemre sosem történt még ilyen.


Kérdező:


Bármi is legyen az indítéka, mindenképpen "kretén". Egy jellemes, becsületes, érett férfi ilyet nem csinál,ez szimpla gyávaság, nem mert a szemedbe nézni, és úgy szakítani.


Azt érdemes tudatosítani, hogy nem veszítettél vele semmit, jobb, hogy hamar eltűnt, mielőtt érzelmileg nagyon belefolytál volna, és később derül ki, hogy ilyen ember.

2021. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

6-os, Allandoan? most bocsi de szerintem rossz helyen keresed...

Es ja, szar erzes. De ilyenkor megis mit erez egy ilyen ember?

2021. jan. 27. 13:27
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Menni fog az uj bitz magadba
2021. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!