Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mennyit telefonozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyit telefonozik, mikor együtt vagytok? Jogosan haragszom emiatt?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk, de eddig nem éreztem azt, hogy ellaposodott volna a kapcsolatunk, mindig kitaláltunk valamit és nem unatkoztunk.

Az utóbbi időben viszont azt vettem észre, hogy elég sokat nyomkodja a telefonját/laptopját és együtt alig töltünk el minőségi időt.

Az is igaz, hogy a mostani helyzet miatt kevesebb is a lehetőségünk, nem járunk vendèglőbe, bowlingozni stb, viszont én pótolnám ezeket sètákkal, kirándulással, de ő inkább elvan ezzel a 'vegetálással' szóval elmegy munkába, hazajön, eszik, lefekszik az ágyba és nézi a videókat, apróhirdetèseket és képes órákig így ellenni ezzel. Eddig mindig próbáltam én kitalálni valamit, pl hogy filmezzünk, menjünk ki sètálni, nagyièkhoz, vagy társasozni..de mintha nehezen vennè rá magát bármire is, mindig kb fél óra után teszi le a kütyüket, ha 10x kèrlelem,hogy induljunk már.

Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy èn vagyok nagyon nyomulós és hagynom kène csináljon amit akar, ne b@ztassam munka után, vagy ez tényleg nem normális így?

Mikor nagyon fáradt nem nyaggatnám, de olyankor is elvan a telefonnal, ahelyett hogy pihenjünk, beszélgessünk együtt. Ha meg alig csinálnak valamit a munkahelyen, akkor is itthon csak elvan lustulva, alig csinálunk valamit. Nyilván én is telefonozok ha unatkozom, de ha itthon van és együtt tölthetnènk el minősègi időt akkor fèlre teszem és vele foglalkozom, mert szerintem semmi èrtelme azt nyomkodni,ha jobban is letölthetjük az időt. Legutóbb az gondolkodtatott el, amikor nekem azt mondta, hogy mèg 5 percet hagyjam és jön filmezni. Direkt nem szóltam rá többször,kíváncsi voltam betartja e. Hát eltelt kb 40 perc mire èszre vette magát. Belefáradtam, hogy mindig èn próbálkozom . Jelenleg ott tartok, hogy ugyanezt kezdtem el csinálni én is, kíváncsi vagyok a reakciójára.

Nálatok ez hogy működik? Mennyi időt töltötök együtt és az hogyan telik?

24n


2021. jan. 28. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A pihenes es az aktiv pihenes kozott kulonbseg van. O az elobbit preferalja, te az utobbit. Szerintem hiaba beszelgetsz vele errol, eleg egyertelmu, hogy masok vagytok.
2021. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Telefonfüggés sokszor olyan mondják, akik egyébként sem tudják magukat elfogalni, nekem a telefonom kb. mindent helyetesít.


Egy párkapcsolat az nem egy folyamatos randi, az ember elmélyed magában is, én a telefonon dolgozom, olvasok regényeket, tanulok nyelvet, nézzek filmeket, tartom a kapcsolatot a szüleimmel, a barátaimmal, tervezem az utazásaim, intézem a pénzügyeim, az egészségügyem... tanulok stb.

2021. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában az én férjem is ezt csinálja. Mivel lakásvásárlás előtt állunk folyton házakat/lakásokat néz vagy YouTube videókat (házfelújításról). Kicsit már nekem is sok, hogy hazajön és egész végig ezeket nézi, pihenőnapon is egész nap. Fogok is vele beszélni, hogy mostmár kezdem unni, muszáj egész nap?
2021. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván ha fontos dolga lenne a telefonon, tanulna vagy szüleivel beszélne stb semmi bajom nem lenne. De ő csak vegetál vele, görgeti az instát, youtubot és minden közös kis együttlètünk ettől lerövidül, elmarad , vagy csak unszolásra hagyja abba.

Beszèltem vele tegnap este erről, ő ezt nem èrzèkelte problèmának, de nem akarja , hogy elhanyagolva èrezzem magam ezért jobban fog figyelni. Remélem lesz változás. Utolsó, szerintem nektek is jót fog tenni egy alapos beszèlgetès :)

2021. jan. 29. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!