Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal,szakítani akar, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal,szakítani akar, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben furán viselkedik a párom. Több mint 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Semmi gond nincs a kapcsolatunkban, minden a régi, csak kicsit furán viselkedik. Az utóbbi időben feltünt, hogy ha megy fürödni viszi magával a telefont(sose néztem bele,eszembe sem volt). A laptopon többet nézelődik, de nem mondja miről ha kérdezem "úgysem tudnád miaz, kocsi/szerelős dolog".

Nemtudom hova tenni, már rá is kérdeztem, hogy van e valami baj, akkor beszéljük meg, de azt mondta nincs semmi baj, mondaná ha lenne.

Nekem nagyon fura és nemtudom hova tenni az egészet. Barátnőim többsége azt mondta hogy szerintük ne aggódjak lehet hogy megakarja kérni a kezem vagy valami, néhányan pedig azt mondták, hogy lehet van valaki-e.


Lányok ti tapasztaltatok már ilyet? Ha igen mi lett a vége ?

Pasiktól is várom a választ, ha tudják mitől viselkedhetnek "furán".

válaszokat előre is köszönöm.



#megcsalás #lánykérés #furaviselkedes
2021. jan. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valójában senki sem fogja tudni neked itt megmondani. Nekem is volt már olyan, hogy csak zenét hallgattam, vagy olvasgattam valamit, de olyan is, hogy tényleg nem akartam, hogy a párom hozzá férjen, amíg én nem vagyok ott, most meg már szimplán megszokás, a kezemhez ragadt, viszem magammal. Ennyiből nem fogunk belelátni a párod fejébe, próbálj nem kombinálni, hanem a kapcsolatotokra koncentrálni, ha van min javítani.
2021. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez így bármi lehet.

Köztetek minden rendben?

Úgy értem elsőre az ilyen spontán érintések szoktak eltűnni,ha valami van a háttérben.

Tudod, amikor pl állsz a konyhában, elmegy a hátad mögött és megérint, de csak úgy futólag.

Legalábbis ezt megfigyeltem, hogy legtöbb párnál van ilyen, amíg minden rendben van.

A másik, az az apró kis kötekedések.

Amikor kb a semmiért kiakad a másik, amit azelőtt szóvá sem tett..

Ezek szoktak lenni az első jelek, ha belül valami megváltozott.

2021. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még meg van minden kis érintés vagy legalábbis nem tünt fel a hiánya. Nem is köt bele semmibe, ugy mint eddig viccesen megjegyez valamit, de ezeket tudom hogy nem gondolja komolyan.

Próbálok nem kombinálni, de eddig sajnos nem volt szerencsém a pasikkal, mind3 komoly kapcsolatom másik lány miatt lett vége..."csak részeg voltam", ezt tudja a párom is. Nyilvá nem szeretném senkivel hasonlítgatni, de azért ez benne marad az emberben, igy picit agódom.

2021. jan. 28. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne aggódd túl,csak figyeld csendben.Aki tilosban jár,annak megváltozik a viselkedése egyre több dologban.
2021. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján szerintem nincs baj.
2021. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!