Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi akar lenni, a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni, a pasi szüleinél?

Figyelt kérdés

Nem tudom azt hova tenni fejben, hogyha én vagyok a pasinál folyton meg kérdezik meddig maradok, és ha ő van nálam, és bent járnak a városban kocsival, mindig meg kérdezik hogy haza vigyék-e őt. Ha pedig nem járnak bent kocsival akkor messengeren kérdezik meg tőle meddig marad nálam mikor megy haza.

És ezt nem tudom hova tenni, mert nem tudom hogy az zavarja őket, ha többet vagyunk együtt mint holmi sex, vagy hogy zavarja őket ha komolyan venne-e engem vagy mi? Ez nekem kicsit fura.

Tegyük hozzá, hogy 2naponta dolgozom, és nem állandóan vagyunk együtt.

És számomra ez fura, mert nem tudom hogy azért ilyenek mert nem akarják hogy komolyan vegyen engem vagy hogy kötödjön hozzám, vagy miért lehetnek ilyenek?



#pasik#nők#szokások#kapcsolatok#szülök#gondolkodás#szituációk
2021. jan. 16. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden lehet az oka. De hány évesek vagytok? Ez sem mindegy.
2021. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a meddig maradsz lehet egy artatlan kerdes is. csak tudni akarjak, hogy szamoljanak, fozessel, programmal, akarmi, nem feltetlen arra celozgatnak, higy huzzal mar haza. persze ez is lehet, ha amugy nem jo aviszonyotok, de nem kell mindenben az ordogot latni.


egyebkent meg valoszinu, nem engedtek meg el a kicsi fiukat, tulsagosan kotodnek hozza, nehezen viselik, h neki mar kulon elett van. hany evesek vagytok? huszas evek elejen meg normalis, 30 felett mar gaz.

2021. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1es válaszoló kérdésének függvénye a válaszom,de szerintem ahogy neked is neki is nekik is szokni kell a kapcsolatosdit.
2021. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Felettébb furcsa! Mitha kontroll alatt lenne! Ennyire féltenék tôled talàn. Pròbàlj velûk egy jò kapcsolatot kialakitani, hàtha jobb lesz a helyzet idôvel! Minden jòt!
2021. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 24vagyok a fiú pedig 30éves.
2021. jan. 17. 01:26
 6/13 anonim ***** válasza:
3as vagyok!!!! Upsssz. Felejtős pasid túlkoros gyerek.
2021. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menekülj, a pasid egy nagy, a szüleitől függő baba.
2021. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ezen nem lehetne változtatni valahogy?
2021. jan. 17. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:

De!!! Te ismered a pasid pontosan te tudod hogy kell. Pasidnak nincs autója?? Hát pl ráveheted hogy vegyen,azért ciki,ha 30évesen anyuci , apuci visz randira.

Vagy költözzetek össze.

2021. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs jogsija még.

És busszal jön be vagy én hozzá mert csak 15km-re lakunk egymástól.

2021. jan. 17. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!