Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső szemmel mit gondoltok?No...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemmel mit gondoltok?Normális a trágár beszéd?L

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom ,ha vitatkozik velem mindig nagyon durva szavakat használ.Olyanokat mond amiket az ellenségemnek se mondanék. Majd másnap mindig bocsánatot kér tőlem és azt mondja,hogy buta vagyok,ha elhiszem azokat amiket olyankor mond,mert alapból ő nagyon szeret és miért kérdőjelezem meg. Nekem mindig több nap feldoglozni azokat amiket ilyenkor mond,sírok,rosszul vagyok tőle,ingerültebb is leszek vele.

Egyre távolabb érzem magamtól őt,mert akármilyen akadály van ezt kapom tőle,majd másnap egy bocsika és jó bolond vagyok,ha elhiszem a vita során mondott dolgokat,meg akkor ott az ajtó minek vagyok vele.

Mondja mennyire szeret,hogy imád,de látszatja nincs szerintem.Néha napján ír 1-2 szerelmes sms-t és így ennyi.

Én senkivel nem beszélnék így ahogyan ő teszi azt velem,de szeirnte ez tök normális..


2021. jan. 29. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A "párod" egy érzelmi analfabéta és mellesleg egy bunkó. Aki szereti és tiszteli a másikat nem hordja el mindennek.

Nagyon gyenge "védekezés" hogy buta vagy ha elhiszed.

Nem tudom miért vagy ennyire megalkuvó szolgalelkű de az első ilyennél ki kellett volna dobni mint macskát szarni.

De a jelek szerint az összes közül ez volt a legjobb és nyilván aranyból van a farka hogy feladod érte az önbecsülésedet is.

2021. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normals ez a szitu nem kell elturni ..mas nincs akivel jarhatnal ?
2021. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

"...bolond vagyok,ha elhiszem a vita során mondott dolgokat..."


A vita szót veszekedésre érted vagy a szó szoros értelmében. Ha előbbi, te mondasz neki bármit, ami provokálhat ilyet? Ha nem és ezt nem bírod, akkor húzd meg élesen a határaid, aztán szakíts, ha nem tartja tiszteletben.


Ha meg utóbbi, akkor nem kell annyira mellre szívni, hogy ha egy adott szituációban az indulatos ember indultokat használ.


Mondjuk példa kéne, mert így csak általánosságban tudunk beszélni a dologról.

2021. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nem mondom, hogy akinek néha kicsúszik a száján egy-két trágár szó, az már elvetemült, rossz ember, de ehhez azért kell egy bizonyos ingerküszöb. Az, hogy valakinek az "alapértelmezett" beszédstílusa a k'anyázás, az az illető intelligenciájáról és kulturáltságáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

Az, ha valaki képtelen értelmes hangnemben kommunikálni azzal, akivel együtt van (direkt nem azt mondtam, hogy "szerelmével", mert a szerelmünkkel nem beszélünk így), az jól mutatja, hogy ez egy párkapcsolatra alkalmatlan agresszív suttyó.


Az pedig, hogy te még nem dobtad ki ezt az idiótát, az jól mutatja, hogy veled sincs minden rendben odafent.

2021. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ő veszekedésnek él meg mindent. Ha elkezdem mondani,hogy valami rosszul érintett már képes idegbe menni,hogy ugyan mi esett rosszul?Szerinted engem érdekel,hogy mit érzel? és hasonlók..majd másnap jaj hát őt aztán nagyon érdeklem,minden érdekli,ha azt hiszem komoylan gondolja akkor hagyjam el,mert hogy lehetk iylen hogy komolyan veszem??

Igen ,néha támadással indítok amikor valamit el akarok mondani,de egyáltalán nem iylen szintű támadással,pl már feszült vagyok,elfojtott érzelmekkel és ingerülten odamondogatva kezdem el,hogy te soha nem tudsz rám figyelni pl. azután elmodnom normálisan,szépen mi a problémám és akkor ő megint 2 órán át elmond mindennek és nem érdekli amit mondok.

De néha ,ha oylan a hangualta is így reagál.Sajátmagának megenged bármit kb,én viszont csak tökéletes lehetek.


Magam sem tudom már miért vagyok vele,egyre inkább arra hajlok,hogy ennek így semmi értelme. Semmit nem kapok tőle,nem is keres szinte egésznap.Ha találkozunk akkor nem figyel rám.Ha szóvá teszem ezt vagy mást akkor jön a földbedöngölés. Másnap azért megbánja és kapom megint,hogy én vagyok a hibás,hogy magamra veszem ésez így megy...

2021. jan. 29. 08:30
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"Igen ,néha támadással indítok amikor valamit el akarok mondani..." Lehet hogy már elégszer indítottál így ahhoz, hogy akkor is úgy reagáljon rád, mintha beleálltál volna, mikor nem álltál bele.


Szép és jó ez a "jajj, hát nem viselkedek így azzal, akit szeretek" dolog, de akkor ennek oda vissza kellene menni és az "odamondogatásokat" is mellőzni, mert lehet, hogy visszamondogatnak.


Ezzel nem azt mondom, hogy jó pofàt vágj a dologhoz, de a jövőben hasznát vehetetd, ha a másikon kívül magadon is állítasz.

2021. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatkérésként még le is butáz téged. Aranyos.

Nem lehet vele semmit megbeszélni, sérteget. Szerintem ennek semmi értelme, de már te is kezded belátni.

2021. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatnak az a lenyege hogy boldog legyel benne. Ha rossz erzeseket valt ki bekoled annak nincs ertelme.
2021. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

20 év házasság alatt egyszer se sértegettük egymást. Az nem vita, nem visz előre. Az csak bunkó ordítozás, aminek az a lényege, hogy szavakkal bántsd a másikat.

Ennek így semmi értelme, ha a te összes problémád elintézi azzal, hogy buta vagy. Azért mondja, hogy ott az ajtó, mert pontosan tudja, hogy úgyse fogod elhagyni, azt csinál veled, amit nem szégyell. Egyáltalán nem félt, hogy elveszíthet, nem jelentesz neki semmit. Csak durván kihasználja, hogy szereted és hagyod magad.

Jó ez így neked?

2021. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
ugy látom neked jó igy...hát sok boldogságot,tűrj csak butuska.
2021. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!