Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen beszéd?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettünk a gondjairól, és felkapta a vizet,pedig én vigasztaltam közben, felemelte a hangját, erre megijedtem, majd azt mondta, hogy csesződjek meg, csak sokkal gazabb formában...szerinte ez nem serto.
2017. máj. 1. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Minek vagy olyannal, aki rajtad vezeti le a feszültséget?

Az a nem normális, ha ilyennel együtt maradsz. De ha te ezt hagyod, akkor teljesen normális, hogy így viselkedik veled, elvégre miért ne tehetné meg?

2017. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2017. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem, de te sem vagy az, ha egy ilyen emberrel maradsz.

Tudjuk, szereted...

2017. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez volt eddig az első eset. Négy honap után. Gondolom legközelebb is lesz...nem tisztel.
2017. máj. 1. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvan neki a havi
2017. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván az aktuell helyzetben nem jól közelítetted meg.


Mivel-kivel volt kapcsolatos a problémája?

2017. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lekozelebb majd legkever meg ket pofont is ami persze a te hibad lesz mert felidegesitetted...
2017. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy régi sérelemről beszélt. De nem mondtam semmi rosszat, epp ellenkezőleg. Aztán idegrohamot kapott hirtelen a semmiből.
2017. máj. 1. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi mindennap elkuldjuk a g*c*be egymast a baratommal orditozunk 2sort azt lenyugszunk de ettol fuggetlenul szeretjuk egymast mar tobb mint 5eve csak mi kicsit hamar feltudjuk b*szn* az agyunkat nallunk ez igy a normalis lehet vali verebseget mondtal neki amin ki akadt
2017. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!