Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek?! Bőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Közel két éve vagyunk együtt a párommal. Jelenleg nálam élünk egy ideje ( albérlet ) , mert az ő lakása felújítása alatt áll. Abban egyeztünk meg hogyha kész, át pakolunk és folytatjuk ott közös kis életünket . Felmerült a gyermekvállalás is , aminek én nagyon örülök , mert régóta szeretnék babázni, és teljes mértékben megbízok benne illetve úgy gondoltam jól megvagyunk...eddig... a felújítás nem halad és nem anyagi okok miatt , sok a kifogás és a hitegetés. Sokszor bunkó velem és megbánt , nem enged dolgokról véleményt nyilvánítani , nem hogy dönteni. Megelégeltem ezt és számonkértem , hogy akkor döntsön mit is akar , mert nem áltatom magamat feleslegesen. Általában kitérő választ kapok, őszintén szólva nem értem ezt a hirtelen váltást ... meg nem értem miért kell áltatni, hogyha ő másképp gondolja .

29/N


2021. jan. 29. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért költöztetek össze mert felujit?

Nekem ez ugy tűnik kihasznál és azért kamuzik meg hiteget..

2021. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a felújítás miatt , nyilván szerettük volna megpróbálni együtt , de az is egy szempont volt. Csak nem lenne már sok dolog és azzal sem halad ,nekem meg “nem engedi” hogy csináljak bármit is.
2021. jan. 29. 22:16
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ő lakni akart valahol gyanítom ahol van plussz is hozzá,te babázni szeretnél,bunko veled, elnyom,hiteget hárít korlátoz. Biztos h ez a jó alap a babázáshoz?
2021. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat szivas nem szivas, ideje otthagyni a parod es masat keresni. Ez ennel amr csak rosszabb lesz
2021. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló , tudom hogy nem jó alap ez a gyermekválalláshoz. Csak nyilván rosszul esik , mert többek között ebbe is bele éltem magam.

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 29. 22:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy belépett egy harmadik a képbe?
2021. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,málébb annál :)
2021. jan. 29. 22:58
 8/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Málé,közben meg korlátoz? Tuti nem jó ez a kapcsolat.. Ebbe ne szülj..
2021. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy beleélted magad és ez most nagyon szar. De hidd el, nem ebbe a kapcsolatba akarsz szülni.
2021. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az ilyen terelések mögött sokszor valaki más áll
2021. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!