Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasok! Ti is megkérdőjelezit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti is megkérdőjelezitek hogy a párotok volna az igazi? Vagy ez elmúlik?

Figyelt kérdés
Most elsősorban azok véleményére volnék kíváncsi, akik már örökre elkotelezodtek valaki mellett. Van ez a bizonytalanság, hogy nem biztos az ember abban,hogy a párja volna az "igazi". Ez elmulik valaha vagy ez örök érzés marad?
2021. jan. 29. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Most nagyon cukormázasnak fog hangzani amit írok, de sosem kérdőjeleztem meg ezt, hét év házasság alatt egyszer sem. Jól kell tudni választani. Meg kell lenni a másikban annak a bizonyos plusznak. És az sem hátrány, ha bizonyítja, nem csak a jót tudja megélni veled, hanem a rosszat is. Nálunk ez nem volt kérdés. Kapcsolatunk első évében beteg lettem. Nem halálos, de elég súlyos. Lefogytam, hullott a hajam. Úgy néztem ki kb, mint egy szebb napokat is látott felmosórongy. Szex, vagy bármiféle testiség nyilván semmi sem volt jó ideig. Én aggódtam, első kapcsolatom volt, és mondtam enki hogy nem tartom magam mellett, menjen ha akar. Nem ment. Meg sem fordult a fejében. Aztóta már jól vagyok, és akkor amikor már a gyógyulás útján voltam, bizonyossá vált bennem, hogy igen, ő a társam, akire rábíznám az életem is. És ezt azóta is így gondolom.
2021. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Sziklaszilárdak az érzelmeink, mintha ezer éve ismernénk egymást és minden életünkben egymást keresnénk. (Pedig aztán egyikünk sem spirituális..)

Mindketten elváltunk azért hogy együtt lehessünk.

2021. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
90%
Ezért nem kell hozzá menni az épp nincs jobbhoz,meg ahhoz akit mások jobban kedvelnek mint maga a házastárs.. Tipik már az eljegyzésnél is szar volt de hozzá megyünk..
2021. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem voltak kétségeim. Egyikünknek sem. Tudtuk mindketten az elejétől kezdve, hogy összetartozunk. Ez az érzés azóta csak erősödött. Nem véletlen kérte meg a kezem alig 2,5 hónap után.:). Egyébként másfél év után házasodtunk. 11 éve vagyunk együtt.:)

Sosem mentem volna hozzá olyanhoz akivel ezt a dolgot nem érzem 1000%-ig biztosnak.

2021. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez a kérdés komolyabban, vagy rendszeresen felmerül benned, vagy mérlegeled "nem lett volna jobb X" akkor az azt jelzi hogy nem voltak meg a házassághoz a megfelelő érzelmi alapok, kötődés. Ha valakit szeretsz, érzelmileg kötődsz hozzá akkor a legtökéltesebbnek látod a világon.

Figyeld meg magadon: akkor jönnek elő ezek a kérdések amikor érzelmileg kicsit eltávolodtok. Tanács: ha ez sűrűn előjön, akkor ne vállaljatok még gyereket...

2021. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmi patkányozás vagy férgezés? Furcsa hely lett ez:)
2021. jan. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerű, nem vagyok olyan ostoba, hogy higgyek az igaziban és akkor nem kúróm szét a kapcsolatom idióta leányregényes vágyálmokon képzelegve.


Nincs igazi. MEGFELELŐ van, akivel IGAZI KAPCSOLATOT lehet kialakítani, mert azok közé tartozik, akik passzolnak hozzád. Szóval ha már találtál egy hozzád illőt, dolgozzatok együtt azért a rohadt kapcsolatért könyörgöm, mert abból lesz az igazi kapcsolat, nem abból, hogy a saját lucskodban fetrengve fantáziálsz az Igaziról, aki kész állapotban érkezik hozzád a szivárványt szaró unikornisán, mert annyira különleges vagy. Viccnek is rossz.

2021. jan. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az utolsó, mint az első. Az utolsó működőképes, az első meg inspiráló. Az első kockázatosabb.
2021. jan. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem voltam még házas, de a korom bőven megvan hozzá. Voltam ilyen kapcsolatban, amiről írsz, hogy folyton bizonytalan voltam, tépelődtem. Nem kellett volna éveket belefeccölni a kapcsolatba.

Most olyan kapcsolatom van, amiről az első pár válaszoló ír. Fel sem merülnek bennem ezek a kérdések. Csak ilyen kapcsolatba érdemes tervezni.

2021. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok ugyan házas de a tapasztalatok miatt fontosnak tartom leírni, mert pl a szüleim is élő példa erre és sajnos nem jó.


Egy jó házassághoz, hosszú kapcsolathoz önmagában nem elég a szerelem. Szép dolog, jó dolog de múlandó.


Ahhoz egy kapcsolat jól működjen azért kell az hogy a felek hasonlóan gondolkodjanak, egy bizonyos szintig/szinten hasonlóak legyenek, hasonlóan gondolkodjanak. A szerelem ezt az első pár évben elmossa, elfedi.


Hosszútavon azonban kiütközhet.

2021. jan. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!