Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mostanában stresszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában stresszes amely kihat a szexuális életünkre, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én fújom fel, hozzátenném, hogy mindössze kb. 1 hete áll fenn a probléma, amúgy imádja a szexet, intimitást, számomra ezért is nehezen kezelhető és furcsa a szitu. Az történt, hogy nem igazán áll fel neki, vagy csak nagyon nehezen alapjáraton meg mindig áll amikor pl. ott vagyok mellette, múltkor szex közben is berakta és lekonyult, és hiába verem vagy bármi, nehezen áll fel. Ennek okát is tudom, tehát nem ez a kérdésem. Az oka, hogy 25 évesen nem igazán tudja mit kezdjen az életével, vannak ugyan tervei de a jelenlegi helyzetben pályakezdőként pár hónapja nem talál állást, így nem gyűlik a pénze, amely kellene a tervei megvalósításához. Minderre rájön az is, hogy hónapok óta nem tud rendesen edzeni, hiszen konditermek zárva, itthoni körülmények között meg nem tudja ugyanazt a szintet hozni. Ez is zavarja nem érzi valami jól magát a bőrében, meg azt mondja szerinte nem halad az élete semerre. Eléggé befordult, ami nem látszik rajta alapvetően, csak amikor szexre kerül sor. Előtte tudom hogy sokat masztizik (pl. napi 1),de azt mondja egy kis ideje ahhoz se nagyon van kedve,így ritkábban.


Sajnos az a gond, hogy bármit írok, mondok neki valahogy rossz néven veszi, pedig a szándékom abszolút jó lenne, de szerinte csak ráteszem a nyomást meg ideget azzal hogy kimondom, hogy jó lenne ha kezdenénk ezzel valamit...


Engem azért is zavar ez, mert eddig gumiztunk, viszont pont pár napja kezdtem el tablettát szedni, végre megkapta ő is amire vágyott, érdekes, hogy néha panaszkodott a gumi miatt de egyszer sem volt gond miatta, mindig teljesített, aztán most, hogy végre lehetne szabadon szeretkezni, itt van ez a baja meg rossz passzban van... Azt hittem majd örülni fog neki, mondta is h várja már így, én is várom, de ez baromira frusztráló, de nem gondol rá hogy nekem is "gond" nem csak neki, de csak a saját szemszögéből nézi. És amikor tényleg jo szandekkal megkerdezem, hogy most akkor egészen addig rossz passzban lesz meg ez lesz a helyzet amíg pl. fel nem oldják a korlátozásokat meg nem lesz munkája?! Ki tudja az mennyi idő, oké, lehet ez megoldodik nála pár nap alatt de azért hónapokig remelem nem ez lesz. És erre is olyan flegmán válaszol, hogy azon se haborodhatnek fel ha ez lenne még x ideig, meg h honnan tudja ő mikor lesz jobb. Basszus, szerintem engem is meg lehet erteni, de ugx erzem hiaba akarok neki segitemi nem hagyja.


Pedig engem elsősorban az ő lelki világa érdekel, amiatt aggódok inkább, hogy segítsek rajta, hogy ne aggasszák ezek a dolgok, mondtam h beszélje ki magából, de lerendezte 5 mondatban. Mintha nem értené meg h a szex csak masodlagosan erdekel engem, jobban aggódok a lelke miatt.


Hogyan kezelhetném jól ezt a helyzetet, hogy ne rakjam rá a plusz nyomást, meg hogyan legyek vele megerto amikor ennyire ellenseges ha ez szóba kerül?!



2021. jan. 31. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd, hogy akkor mondjon el dolgokat, amikor ő akarja, ne nyaggasd, ne babusgasd. 1 hete tart ez az időszak, hagyd gondolkodni, ne mássz rá, foglalkozz magaddal. Kicsit rossz előjel, hogy maszturbál, koztetek pedig nem működik a szex, de a helyedben kivárnék 1-2 hetet hogyan alakul és észreveszi magát.
2021. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem most egy kis ideig hanyagoljátok a szexet.

Próbald támogatni őt és hogy igen most ez egy nehéz helyzet de el kell fogadni.Viszont annak ellenére te ott vagy mellette ezt mondd el neki és próbáld meg éreztetni vele.

Próbáld megbeszélni vele valahogyan ezt a dolgot, mert ennek semmiképpen sem lesz jó vége ha ez tovább halad.

De ne feledd, hogy ehhez idő kell.

Első sorban tényleg a problémát kell megoldani, jól látod, de ő nem biztos hogy így látja ezért is kellene vele leünöd beszélgetni.

2021. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Előtte kiveri, majd közli hogy nincs kedve a szexhez. Mit nem értesz ezen? Egy normális férfi meg tartalékol 2-3 napig, majd rendesen odateszi magát! Az előbbi csak orgazmus függőség, az utóbbi meg ínyencség. Ha én kiverném délben, estére nekem sem lenne kedvem a feleségemhez, arról nem is beszélve hogy sokkal nehezebben, vagy egyáltalán nem is jutnék el a csücsra, az orgazmus minősége meg rakás sz*r lenne. Na mindegy, ki hogy akarja, engem aztán nem izgat mások szexuális élete.
2021. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1: mi abba a rossz előjel hogy maszturbál, koztunk meg "nem működik a szex" :DDDD kicsit sem aggódok a szexuális életünk miatt, ha elolvastad, írtam, hogy mindig is igényelte a sok szexet, velem, és mivel alapból ilyen nyilván maszturbál is. Nem élünk együtt amúgy, de mindenki maszturbál elég provokatív jellegű a válaszod ami enyhén szólva nemhogy nem hasznos de baromság is :)
2021. jan. 31. 09:23
 5/18 A kérdező kommentje:
#3: LOL, mivan? Ki írt olyat hogy előtte kiveri és azért nem akar d.gni. Ha nem tudtok érdemben válaszolni és nem is a témához kapcsolódik, kerek mindenkit hogy lapozzon.
2021. jan. 31. 09:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ez a problémám. Ha a jövője meg a munka miatt stresszes meg a korlátozások miatt, akkor en azon nem tudok segíteni, ő is mondta h ezen nem tudok. Akkor nem értem ez mitől javulna meg egyik napról a másikra.
2021. jan. 31. 09:28
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha otthon is ilyen vagy, mint itt akkor érthető a párod.

2. Még csak egy hete tart!

2021. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Jól van kérdező. Van közöttünk 20-25 év korkülönbség, látom előre a forgatókönyvet. Az lesz a legjobb ha a saját bőrödön tapasztalod meg az egészet, a te korodban még sem tapasztalatod, sem tudásod nincs. Pontosan ezért kell az, hogy a magad bőrén tapasztald meg. Ha most én leírnám a képletet, meg lennél sétődve. Ha leírnám a valószínűsíthető sztorit, megsértődnél. Szóval hajrá, mindenki szurkol neked!
2021. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Xdddd én nem tudom miért van az hogy hosszasan leírok mindent, leírom a probléma okát, de itt mindenáron mindenki be akarja nekem adni kb hogy miattam van ez, meg én tehetek róla meg hogy én vagyok a szar és ennek nem lesz jó vége meg hu de nagy szar hogy maszturbál. Az esetnek SEMMI koze hozzám, a probléma kezelesre kerdeztem ra, nem arra hogy mi az oka ennek. Ezt valahogy sokan nem akarják megerteni.
2021. jan. 31. 09:42
 10/18 A kérdező kommentje:
És ki mondta hogy emiatt szakítani fogunk, mert ő rossz passzban van. Ja, meg az is érdekes, hogy tudván tudom hogy még ezren vannak hasonló cipőben mint én, de örülök h itt mindenkinek tökéletesen működik a szerszám és soha nem mond csődöt.
2021. jan. 31. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!