Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mostanában stresszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában stresszes amely kihat a szexuális életünkre, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én fújom fel, hozzátenném, hogy mindössze kb. 1 hete áll fenn a probléma, amúgy imádja a szexet, intimitást, számomra ezért is nehezen kezelhető és furcsa a szitu. Az történt, hogy nem igazán áll fel neki, vagy csak nagyon nehezen alapjáraton meg mindig áll amikor pl. ott vagyok mellette, múltkor szex közben is berakta és lekonyult, és hiába verem vagy bármi, nehezen áll fel. Ennek okát is tudom, tehát nem ez a kérdésem. Az oka, hogy 25 évesen nem igazán tudja mit kezdjen az életével, vannak ugyan tervei de a jelenlegi helyzetben pályakezdőként pár hónapja nem talál állást, így nem gyűlik a pénze, amely kellene a tervei megvalósításához. Minderre rájön az is, hogy hónapok óta nem tud rendesen edzeni, hiszen konditermek zárva, itthoni körülmények között meg nem tudja ugyanazt a szintet hozni. Ez is zavarja nem érzi valami jól magát a bőrében, meg azt mondja szerinte nem halad az élete semerre. Eléggé befordult, ami nem látszik rajta alapvetően, csak amikor szexre kerül sor. Előtte tudom hogy sokat masztizik (pl. napi 1),de azt mondja egy kis ideje ahhoz se nagyon van kedve,így ritkábban.


Sajnos az a gond, hogy bármit írok, mondok neki valahogy rossz néven veszi, pedig a szándékom abszolút jó lenne, de szerinte csak ráteszem a nyomást meg ideget azzal hogy kimondom, hogy jó lenne ha kezdenénk ezzel valamit...


Engem azért is zavar ez, mert eddig gumiztunk, viszont pont pár napja kezdtem el tablettát szedni, végre megkapta ő is amire vágyott, érdekes, hogy néha panaszkodott a gumi miatt de egyszer sem volt gond miatta, mindig teljesített, aztán most, hogy végre lehetne szabadon szeretkezni, itt van ez a baja meg rossz passzban van... Azt hittem majd örülni fog neki, mondta is h várja már így, én is várom, de ez baromira frusztráló, de nem gondol rá hogy nekem is "gond" nem csak neki, de csak a saját szemszögéből nézi. És amikor tényleg jo szandekkal megkerdezem, hogy most akkor egészen addig rossz passzban lesz meg ez lesz a helyzet amíg pl. fel nem oldják a korlátozásokat meg nem lesz munkája?! Ki tudja az mennyi idő, oké, lehet ez megoldodik nála pár nap alatt de azért hónapokig remelem nem ez lesz. És erre is olyan flegmán válaszol, hogy azon se haborodhatnek fel ha ez lenne még x ideig, meg h honnan tudja ő mikor lesz jobb. Basszus, szerintem engem is meg lehet erteni, de ugx erzem hiaba akarok neki segitemi nem hagyja.


Pedig engem elsősorban az ő lelki világa érdekel, amiatt aggódok inkább, hogy segítsek rajta, hogy ne aggasszák ezek a dolgok, mondtam h beszélje ki magából, de lerendezte 5 mondatban. Mintha nem értené meg h a szex csak masodlagosan erdekel engem, jobban aggódok a lelke miatt.


Hogyan kezelhetném jól ezt a helyzetet, hogy ne rakjam rá a plusz nyomást, meg hogyan legyek vele megerto amikor ennyire ellenseges ha ez szóba kerül?!



2021. jan. 31. 08:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"ha otthon is ilyen vagy mint itt, akkor érthető a párod": milyen vagyok itt? Egy aggódó barátnő aki szerette volna megtudni, mások hogy kezelik az ilyesmit, hogyan kezeljem hogy neki jó legyen es segítség legyek számára. Hozzateszem a problémája még mindig nem tőlem indult, nulla koze van hozzam de itt mindenki annyira tudja az egész szitut meg h mi a baja :)
2021. jan. 31. 09:46
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem megtudni szeretnéd mások hogyan kezelnék a problémát, hanem minden választ ami nem egyezik az elképzeléseddel lehülyézel és lehurrogsz, csak megerősítést és vállveregetést vársz, hogy minden rendben, gyorsan minden probléma meg fog oldódni. Írásaid alapján erőszakos hárpiának tűnsz, teljesen megértem a párod, hogy elege van belőled.
2021. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincs elege belőlem, erre sehol nem utaltam szerintem :) és de, megtudni szerettem volna hogyan kezeljem, mi a normális reszemrol, de eddig konkrétan egyetlen érdemben segitokesz valaszt sikerult kapnom, a tobbiek válasza nemhogy nem egyezik az én elképzelésemmel, ahogy irtam, hanem meg se probaltam segiteni, abszolut nem is temaba vágó valaszokat kaptam, hanem provokativ szemrehanyo valaszokat. Nem vagyok eroszakos, sem harpia, es nem tudom ezt mibol sikerult itt leszűrni tényleg :D de annyira imádom a gyk-t, itt mindig mindenki ellenséges mindenkivel és mindenki rosszat akar a másiknak.
2021. jan. 31. 09:57
 14/18 A kérdező kommentje:
meg se próbáltak segíteni*
2021. jan. 31. 09:58
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne is beszélgess erről vele, nyilván kellemetlen neki a szitu, le is írtad, hogy nem akar beszélni róla. Kevés férfi szeret felszólításra beszélgetni a bajairól. Ha beszélni akar róla, majd elkezdi ő. Így csak pluszba frusztrálod. Ne beszélgetéssel próbáld lelazítani, hanem tettekkel. Kicsit hosszabb előjáték, masszázs, tánci, esetleg szembekötősdi vagy kikötözés növelheti az izgalmat és segít neki elfelejtkezni a bajairól ha valami meglepőt csinálsz vele, akkor azon fog agyalni mi jöhet még, nem a napi problémái fognak eszébe jutni, és talán a kisjátékos is működni fog, az meg mindkettőtöknek jó.

Írtad, hogy téged nem a szex érdekel, hanem a lelke, de ha ő nem akarja, hogy a lelkét ápolgasd, akkor marad a teste, ennyi.

2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a probléma nem tőled indult, de a párod is elmondta, hogy ráteszel egy lapáttal.

Úgy jön le neki (okkal), hogy a lelke is csak azért érdekel, hogy tudjatok végre szexelni. A tánc, szexi fehérnemű stb még nagyobb nyomást helyezne rá, hogy te így erőlködsz, neki meg nem megy még így sem.

Ne erőltesd hogy beszélje ki a gondjait, ezt csendben is a tudtára lehet adni. Legyél mellette, támogasd, adj neki időt.

Csak sajnos te csak olyan megoldást vársz, ami gyorsan "helyreteszi" a barátodat és lehet végre kefélni. Ha tényleg ilyen tanács kell: vegyél viagrát.

Ha viszont komolyan érdekel a párod, akkor egy kicsit félre tudod tán tenni a nunádat. Egy hét után ki vagy akadva, hogy mi fog változni és csak cseszegeted szegény fickót.

2021. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi lenne a kérdésem, miért recskázik? Ha én recskáznék, tutira nem szexelnék este, ugyanis egy alapos kézimunkával nagyban megváltozik a tesztoszteron szint. A hiedelmekkel ellentétben egy átlag férfi nem termel óránkét 2dl spermát, sem annyi tesztoszteront, ami a folyamatos szexuális vágyat fenntartaná. Egy megszokott kapcsolatban meg pláne! Szóval hogy értsd: A pasid könnyít magán, ugyanis egy kis játszadozáshoz nem kell színpadiasság, nem kell 2-3 óra, nem kell összeolvadás minden szinten. Az orgazmus minősége is sokkal erősebb és jobb mint egy szimpla szexnél. Végez magával, majd éli az életét, felszabadult némi boldogság hormon.


A másik tévhit cáfolata: egy férfi sosem fáradt a jó szexhez egy jó nővel. Ha fáradt vagy stresszes, akkor a hiba máshol keresendő. Saját tapasztalat, de mondhatnám hogy a tágabb férfi ismerőseim körében is ez maximálisan így van. Persze, mi férfiak is kamuzunk, hogy elvegyük az éleét a dolgoknak. Példa: volt olyan barátnőm, aki valószínűleg pszichésen volt beteg, ugyanis mindig szexelni akart. Orgazmusa sosem volt, ebből gondolom. Szóval én is rengetegszer voltam fáradt... ;)


Majd a jelenleg a feleségemmel akkor is szexelek, ha éjszakás műszakból jövök haza, a nappalt ugyancsak végig dolgozom, estére már egy két lábon járó hulla vagyok. A szex bármikor jöhet! Stressz? Hát a munkámból adódóan bármikor jöhet a stressz, a szex viszont sosem maradt ki ez miatt.


25 évesen panaszkodik a barátod? :D Na, jól van, hagyjuk is inkább. Beszéljétek át komolyan a kapcsolatotokat, de már most ráteszek bármennyit, hogy nem lesz a férjed... Vagytok egymásnak, nem érzitek magatokat magányosnak. Te sokkal jobban akarod, ő meg sodródik az árral. Lehet hogy nincs is tudatában ennek. Te odatolod magad neki, amit ő elutasít. Mondok valamit, ez jól jegyezd meg! Akkor jó és hosszútávú egy kapcsolat, amikor a férfi teper hajt a szexért, amikor meg van veszve a párjáért. Vadászik és elejti a vadat. Na, ehhez kell egy olyan nő, aki érti ezt a játékot. Minden férfi a könnyű nőkről, meg az ingyen szexről álmodozik, de azt is tudni kell, hogy ezek a nők pillanat alatt értéküket vesztik, kivéve ha a férfi szexfüggő. Persze a nő értéke itt csak a szexuális teljesítménye miatt van meg.


Én házas vagyok, de bizony nem mindig kapom meg a "jutalmam". Viszont tudom hogy legközelebb nem tud menekülni. Na ez a játék eszméletlenül tartja a vágyat és a szex minőségét.

2021. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Én eléggé át tudom érezni a barátod helyzetét.

Tavaly 7 hónapon át nem volt munkám, mert ami álom állásom lett volna, ott fél évig nem történt semmi a vírus miatt, mást meg nem sikerült találnom közben. Igaz, hogy a családom tudott segíteni, de attól még nagyon rosszul éreztem magamat egy idő után, mert egyrészt, így alig tudtam venni magamnak valamit, mert azért nyilván a szüleim nem több száz ezreket adtak, másrészt, unalmas is kezdett már lenni, de a bizonytalanság volt a legrosszabb, hogy nem tudtam, mikor lesz végre valami.


Én nagyon sokat edzek, de nálam is volt már ilyen pl, hogy futni indultam, erre havas eső volt, és ideges voltam, mert az otthoni torna nrm ugyanaz, az nem pótolja, amikor futsz a friss levegőn, nézed a tájat, stb. Szóval ez is érthető szerintem.


Engem mindig próbált felvidítani a barátom, de nem sok sikerrel, mert folyton csak a bajaimra tudtam gondolni. Bár én ellenséges nem voltam vele, csak szinte mindig szomorú.


Szerintem ne erőltesd egyelőre a szexet, mert csak egyre megalázóbbnak fogod érezni, hogy folyton te nyomulsz, maszturbálj inkább, és várd ki, amíg kedve lesz hozzá.

A türelmen kívül itt nem sok minden segíthet egyelőre szerintem. :/

2021. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!