Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy akit teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akit teljes szivünkből szeretünk, ő már nem akar minket?

Figyelt kérdés
Sziasztok...azt szeretném kérdezni,miért van az hogy akit szeretünk miért nem lehet a miénk?? Vérzik a szivem,tövis van benne..Szeretek egy lányt,de kifolyt belőlem minden érzést...Olyan rossz érzés hogy naponta sírok..Én mondom neki hogy beszeljük meg,de nem akarja..mi ilyenkor a legjobb megoldás?? Nem tudok se enni,se inni, se másra figyleni csak rá...És már a fejem is fáj...4 nap alatt 6 kg fogytam...Ezt hogyan lehet legyőzni??? Mert azon vagyok hoogy vissza akarom kapni,de nem tudom hogy ő mit akar. :((((((((((((((((((((
2010. aug. 16. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Őőő... naponta sírsz?... nos, te dolgod. Figyelj, inkább hagyd ezt a csitrit, nem érdemes rá időt pazarolni. Én is megtanultam, nem egy lány csinált velem ormótlan pofátlanságokat, de én ekkor szép csendben kiléptem, hadd őrlődjön a lelkiismerete súlya alatt. Hagyd el, és legközelebb ne nyílj meg azonnal, mert az a gyengeség jele, ami egy fiúnál nem épp egy jó dolog... Sok sikert!

15/F

2010. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x Susy Omega x ***** válasza:
valószínűleg ő nem azt akarja, amit te. :( ezt tudomásul kell venned. sajnálom... azt elhiszem, hogy fáj. de az rajtad múlik, hogy mennyire szenvedsz.
2010. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"beszeljük meg, de nem akarja, de nem tudom hogy ő mit akar"


Ha nem beszél veled szerinted mégis mit akkar, nem akkar veled kapcsolatot tudom ez sza' érzés mindenki átéli egyszer, de nem szabnad miatta siránkozni inkább meny bulizni, szerez mást.

2010. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akkar/ meny bulizni? O.o ez aztán a durva helyesírási hiba...
2010. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nincsen remény :((( VÉGE !! :(((
2010. aug. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!