Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs barátom? Miért van az, h a környezetemben mindenki másnak van?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Még soha nem volt barátom, nem is csókolóztam. ÉS MÁR NAGYON ELEGEM VAN.Nem tok mit tenni, ha próbálkozom egy fiúnál, akárhogyan is, de nem kellek neki. ÍÍés most nagyon mellbevágott, h a "barátnőmnek"-érdek barátok vagyunk sztem, lett barátja... Olyan lenéző smst írt, h tudassa velem. De azt gondolom oké, persze neki ett 17 évesen, legyen jó kapcsolata, éljen vígan vele, de mi lesz velem?? én mikor fogok kelleni vkinek is??
2010. aug. 16. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, rengeteg embernek kellesz, csak mutasd meg, hogy talpraesett lány vagy :) Járj el szórakozni (nem diszkó vagy ilyesmi, ott elég kevés a normális korodbeli), mozdulj ki gyakrabban, és nyisd alaposan ki a szemed. És ha egy fiúnak nem kellesz, próbáld meg más módszerrel megszerezni, elcsábítani, fordított pszichológiával magadba szerettetni, ilyesmi. Sok sikert :)

15/F

2010. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szépnek, vonzónak gondolod magad, ne aggódj. Viszont ha van olyan dolog, amin belátható keretek között (gondolok itt sportolásra, anyagi szempontokra) sem tudsz megváltoztatni, akkor jobb, ha elfogadod magad.
2010. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem miért nincs barátnőm?:)

Már 20éves vagyok és még én sem csókolóztam és barátnőm sem volt, de majd lesz:)

Ne türelmetlenkedj.

2010. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt,nem tudhatod h mikor lép be az életedbe a nagy ő.Lehet h pont ma,vagy holnap vagy azután.Ilyeneken ne stresszeled magad,fiatal vagy.Fald az életet,szórakozz,használd ki a szünetet;)

Am hol laksz?:$

F/17

2010. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kanizsán lakom, tudom türelem rózsát terem, de én úgy szeretném...

Am 2. válaszolónak, sztem átlagos vagyok, nem tartom magam csúnyának. szeretem magam úgy ahogy vagyok. Bár egy két belső tulajdonságon változtatnék...

2010. aug. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!