Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátom hatására teljesen eltávolodtam a szüleimtõl. Ez jogos vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
A legtöbb idõmet a barátommal töltöm. Mindhárom család egy városban lakik. Minden vasárnap a szüleinél eszünk a bátyja gyerekeivel jòl eljátszom. Viszont én a szüleimhez talán csak havonta egyszer jutok el. Unokatestvéremet, nagyszüleimet nem láttam hónapok óta pedig egy helyen lakunk.
2021. febr. 3. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi az oka,hogy egyik vasárnap pl nem nálatok vagytok? Vagy szombati napon..

Megtiltja? Én ha menni szeretnék a szüleimhez,akkor megyek. Ha kell, egyedül.


Ő mit mond erről a dologról?

2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az lenne a kérdés, hogy mi az oka. Miért nem mentek egyik héten a te szüleidhez, másikon az övéhez? Mi akadályoz meg abban, hogy te magadtól elmenj meglátogatni az unokatesódat vagy a nagyszüleidet akár egyedül? Így erre a kérdésre, konkrétumok nélkül nem lehet válaszolni.
2021. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nyugodtan mehetnél többször is a szüleidhez. Gondolom a barátod szereti a családját, ezért sokat van velük, te meg rajta lógsz. El lehet ám menni egyedül is a családodhoz, attól még, hogy van párod, nem kell összenőni.
2021. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Idõ nincs rá. Nyolctól kijárási tilalom. Vasárnap a szüleihez vagyunk hívva.
2021. febr. 3. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

És ha egyik vasárnap a te szüleidhez mennétek?

Vagy szombaton?

Szerintem nem olyan megoldhatatlan, egy városról beszélsz. Menj egyedül akkor, ha ő nem akar.

2021. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
De van rá idő: ülj le a pároddal beszélni, aki rendezze el a szüleivel, hogy egyik héten ide mentek, másikon oda. Ha meg esetleg ő nem szereti a te szüleidet, akkor menj egyedül, nem vagytok összenőve.
2021. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi úgy csináljuk hogy egyik vasárnap az ő szüleinél vagyunk a másikban pedig az enyémeknél.

Havi 1 vasárnap pedig szánunk időt és el megyünk az ismerősökhöz is,közben a családunkal is vagyunk előtte.

2021. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
De miért nem megy ő a saját szüleihez, meg te is a saját családodhoz? Miért kell együtt menni mindig mindenhova? Persze ha családi esemény van, az természetes, hogy akkor együtt mennek a felek. De tudod ki töltene ott minden egyes vasárnapot 🤷‍♀️
2021. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem hiányzik a családom, akkor hozzájuk megyek, hiába vagyok máshova hivatalos. A párod édesanyja is édesanya, tehát biztos megérti, ha megmondod, hogy te időnként a sajátodat is látni szeretnéd. Emellett még vannak szombatok is mikor mehetsz a szüleidhez, ha nem estig dolgozol akkor még hétköznap munka után is elugorhatsz, mivel egy városban laktok. Kifogás, kifogás, kifogás.
2021. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ezzel nagy gond. Azt szoktak mondani az idosebbek, hogy a gyerekeid nem lesznek orokre veled, csak kolcson kapod oket az elettol kb 20 evig. Utana mar rajtatok all, hogy mennyire tartotok szoros kapcsolatot. Nyilvan felnottkent mar a sajat tarsad elonyt elvez a csaladoddal szemben. Ha lesz gyereked, az pedig tovabb modositja a prioritas listat. Nem szabad elfelejteni a szuloket, idonkent felhivhatod oket, ha segitsegre van szukseguk, akkor legy ott, ennyi. De mar nem veluk elsz, a sajat utadat jarod.
2021. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!